Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan "kerüljem ki" a kérdése...

Hogyan "kerüljem ki" a kérdéseit? Meddig tart a magánszféra és honnantòl számít titkolòzásnak?

Figyelt kérdés

Egyetemre jàrtam. Sajnos nem sikerült egy vizsgàm, így àttettek fizetősre, amit nem tudnàn k finanszírozni és nem is akarom anyut még ezzel is terhelni. Orvosis voltam.

Baràtaim bölcsödei gondozònak tanulnak és mindig mondogatjàk h miért csak 4 az àtlagom, nekik bezzeg...tralala..


Ezek utàn nem merem elmondani h nem sikerült a vizsga és ott kellett hagynom mert halàlra szekàlnànak...


Mit tennétek a helyemben? Elmondjam vagy titkoljam?


21/L


2014. júl. 25. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem sikerült egy vizsgàm, így àttettek fizetősre"

Ugye tudod, hogy ezt senki sem hiszi el? Egy sikertelen vizsga miatt nem fognak átrakni fizetősre. Nagyon sok kreditet kell bukni ahhoz, hogy átrakjanak (pl. DE TTK-n 30 kr kell két félév alatt, ami valljuk be szinte semmi, szerintem egész egyetemen ez a szabály van).


A másik meg, hogy 4-es átlag, de átraktak fizetősre? hmmmm

2014. júl. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt én nem mondanám el, mert senki nem hinné így el.
2014. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként ha arról félsz, hogy halálra szekálnának, akkor éppen itt az ideje igazi barátokat keresni, és hagyni az ilyen koloncokat.
2014. júl. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

elmondanám, hogy fizetősre kerültem, és az nem megy

utána - a reakciókból- kiderül, ki az igazi barátod.. Lehet, hogy a 10-ből 1, lehet, hogy egy se, de majd lesznek igazi barátaid, akik nem rivalizálni akarnak, hanem együttérzőek. Hogyan tovább?

2014. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor mesélek..első féléves kémia nem sikerült -12 kredit. Igen 12! Emiatt nem vehettem fel néhàny tàrgyat megint ugranak a kreditek. Ès vizsgakurzuson pàr pont hiànyzott a ketteshez.


Elcseszett helyzet. Bèna voltam, de nem hazudok.

2014. júl. 25. 22:30
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves #4!:)

Hogyan tovàbb? Màrmint baràt ügyileg vagy tanulàs?

Az első: egy szem baràtnőm van /anyukàmon kívül mert ő a legközelibb:)/ neki elmertem mondani. Velem sírt aztàn elvoltam vele pàr napot. Terveztünk. Agyaltunk és végül kiforrt hogy passzívra megyek, diàkmunkàt vàllalok és addog kinézek egy màsik szakot. Rendes munkàt nem merek vàllalni mert akkor érvénybe lép a "ledolgozom a taníttatàsomat" utàna nem tudom h lehet e még tanulni

2014. júl. 25. 22:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ha barátaid, akkor megértenek. Ha viszont szekálnak, akkor nem a barátaid.
2014. júl. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen. Rossz a szò,de ezt hasznàltam ràjuk vilàgéletemben. Butasàg, tudom. Lassan ràjöttem h nem azok, de most nem azon van a hangsùly. Ha ràkérdeznek h milyen a suli mit mondjak? Nem szeretek hazudni, nem is zoktam. De néha ùgy érzem h "nem érdemelnék meg" az igazsàgot
2014. júl. 25. 22:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem is előttük szégyenkeznél? Ez az egész csak akkor kellemetlen, ha mást akarsz mutatni magadról, mint ami vagy. Ha vállalod előttük, de elsősorban magadban, hogy ki vagy, mit érsz el, akkor megszabadulsz ettől a nagy tehertől. Szerencse, hogy ilyen klassz anyukád van. Ez a kapcsolat százszor többet ér!
2014. júl. 27. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!