Hogy kerüljem el őt?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, most kezdtem el egyetem mellett dolgozni egy cégnél. Egy másik csoporttársammal közösen járunk oda dolgozni. Egy koliban is lakunk ráadásul, így az egy órás utat is eggyütt tehetnénk meg. Egy fiókhoz vagyunk beosztva is. Logikusnak tűnhet, hogy ennyi közös vonás alapján haverok is lehetnénk, nekem azonban nagyon nem tetszik az ízlése: munkamániás, stréber, unalmas és igénytelen. Nem tudom viszont hogyan érjem el hogy ne akarjon velem haverkodni, nem fogja a jeleket, mindig elhívna sörözni stb. Én meg visszautasítom, de kezd kényelmetlenné válni.
2011. febr. 19. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal képregényt és túrd bele magad, nehogy hozzád szóljon a buszon :D
2011. febr. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

viselkedhetnél olyan megbotránkoztatóan, hogy ne akarjon veled többet haverkodni - egyik sörözéskor hányd le, öntsd le, lógj részegen a nyakán, beszélj neki cikis témákról :D Vagy elég a munkahelyen hangosan átkurjantani neki valami cikis névvel illetve őt

xD

2011. febr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
oda is mehetnél hozzá, és megmondhatnád neki a tutit
2011. febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!