Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért érzem azt, hogy oda...

Miért érzem azt, hogy oda tartozom?

Figyelt kérdés
Sziasztok,nagyon régóta vágyódom Japánba,eddig még nem volt feltűnő ennyire.De az utóbbi hónapokban azt kezdtem el érezni,hogy én oda tartozom,ismerem a kultúrát,olyan lenne ha meglátok egy japán embert,hogy én ezt ismerem és szorosan kötődök hozzá de nem is ismerem,érzem az illatokat,azon gondolkodom,hogy milyen lenne visszatérni Japánba,de nem tudom miért gondolok ilyesmikre...vagy,hogy miért itt vagyok,vissza akarok menni Japánba,nekem ez itt nem jó...valahogy nem értem az egészet.Segítsetek megfejteni hogy miért gondolok ilyesmikre... előző életembe Japánba éltem volna ? Nem értem.

2014. jún. 23. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem vagy egyedül. :D Én is így érzem magam, csak egy másik országgal kapcsolatban. Pedig még nem is jártam ott, de kicsi korom óta olyan idegen a mi országunk nekem, annak ellenére, hogy semmi bajom vele, nem panaszkodom, nem utálkozok. Néha rettentően szenvedek emiatt a fura "honvágy"/elvágyódás miatt. Úgy érzem elpazaroltam az életem azt részét amikor nem tudtam/tudok ott lenni, és ezt már semmi sem adhatja vissza. Még nekem sem sikerült megfejteni sajna.
2014. jún. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Japán?

Tudsz japánul?

2014. jún. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ez csak fantázia
2014. jún. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne ezt velük közölni. Biztos megválasztanának valami gurunak.
2014. jún. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én USÁval vagyok így. Semmi előző életes marhaság nincsen, szimplán szeretnél ott élni, és kész. Van ilyen.
2014. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is előző életes dolog, én is érzek így 1-2 másik kultúrával kapcsolatban.:)
2014. jún. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És vannak módszerek, hogy kiderítsd, mért érzed, hogy oda tartozol. Akár előző életes az ok, akár transzgenerációs, akár más.:)
2014. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is igy érzek japánnal. És mindenképpen szeretnék is kimenni majd. De szerinten csak szimplán kedveled. Ugyanis a kulturájukbol fakadóan az emberek viselkedése ia másmilyen ott. Egy oda látogatótol sem hallottam még hogy mennyire rossz nép. Hanem mindig az ellenkezőjét. Én többek között az emberek hozzá állását is nagyon szeretem ott. Úgyhogy nem vagy egyedul sot.. szerintem nagyon is sokan éreznek így.
2014. jún. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát...akkor nem csak én vagyok így ezzel ^.^ de Dél Koreával is igy vagyok,de nem ennyire :/ ......
2014. jún. 24. 14:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!