Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » En nagyon szemet huzas a...

En nagyon szemet huzas a reszemrol?

Figyelt kérdés

Latom, hogy a mai csajok mind kismilliokat koltenek ruhakra, en meg havonta csak vagy 15.000 Ft-ot kapok, ebbol 7.500-at a szuleimtol. Szoval 2 napja kertem a zsebpenzemet, de ugy emlekszem, hogy ebben a honapban mar kaptam(nem vagyok benne biztos), szemet huzas volt, hogy elfogadtam (lehet, hogy megintt)

21L


2014. máj. 25. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Unatkozol, gyerek? Ne ess kétségbe, holnap még suli.
2014. máj. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
60%
Keress állást, és akkor nem kell a szüleidtől kérned...
2014. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
jhaj szegénykém csak 15 ezret kap zsebpénznek... 21 évesen már nem kaptam zsebpénz hiába voltam tanuló
2014. máj. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyetemista vagyok, szoval nincs idom allasra! Es nem ez volt a kerdes, kedveskeim!
2014. máj. 25. 14:22
 5/11 anonim ***** válasza:
72%

1. nem vagyok a kedveskéd, kicsit több tiszteletet a vadidegeneknek, ha már értelmiség leszel egyszer...

2. millióan dolgoznak egyetem mellett. HA meg nincs rá időd, tanulj jobban, több lesz az ösztöndíjad.

2014. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván ennyit kapsz, mert ennyit tudnak adni. ÉS van pofád 21 évesen átverni őket? Büszke lehetsz magadra. (tudom, most szokott az jönni, hogy tele vannak pénzzel, csak tőled sajnálják)
2014. máj. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Igen, elég szemét húzás volt.
2014. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Pl. Én is csaj vagyok és kb.évente veszek olyan 6db ruhát és 2pár cipőt (pedig lenne rá pénz eléggé) de mégsem érzem azt hogy nekem minden hónapban kell vennem minden félét...

Kérdésedre válaszolva: elég szemét húzás

2014. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha kérsz pénzt, akkor nem mondják a szüleid, hogy nem adnak, mert már kaptál. Biztos ők is észrevették, ha már adtak neked, de nem hányják a szemedre, mert örülnek, hogy van miből adni. Én nem hiszem, hogy kitoltál velük. Ha meg nem lenne elég, akkor úgyse lenne miből adni.
2014. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legtöbb egyetemista baromira örülne ha havi 15 rugót magára költhetne. Sokan melóznak egyetem mellett, hogy az albérletet ki talál csengetni, meg legyen mit enniük, nemhogy havi szinten 15 kilót lejmoljanak szükségtelen vackokra.
2014. máj. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!