Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valaki csak egy smiley-t...

Ha valaki csak egy smiley-t ír kommentként, azt ciki lájkolni?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok nagyon lelkesedni, ha valaki, aki tetszik, nagy ritkán akár ennyit is ír a posztomhoz, de nem tudom, ez a lelkesedés már túl sok-e, ha kimutatom egy ilyen lájkkal.:) De figyelmen kívül se akarom hagyni, mert gondolom neki se az a célja..:) Ilyenkor újra tininek érzem magam.:D

2014. máj. 2. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Szép új világ... éljen a 21. század...! :D
2014. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, mi lenne, ha ezt az összes cyberflörtölést hagynád a francba, és odamennél hozzá és beszélgetnétek? Pár ezer éven keresztül egész jól bevált...
2014. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó fejség, ha lájkolod:-)
2014. máj. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja, én is röhögtem, miközben kiírtam a kérdést..:D Mármint hogy milyen már ez a cybertér.:)

Még az első válasz előtt lájkolta az én smiley-mat, így megoldódott a kérdés.:D Ha egy menő pasi csinálhat ilyet, akkor egy csaj is..:D

2014. máj. 3. 12:41
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és annyira viszont vagyok régimódi, hogy én biztos nem fogok bepróbálkozni nála..:)
2014. máj. 3. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!