Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagy ciki tangát hordani...

Nagy ciki tangát hordani férfi létemre csupán azért, mert kényelmes? Te mit szólnál a barátnőm helyében?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 11:16
1 2
 1/14 anonim válasza:
79%

Amig senki sem látja, addig magánügyed.

Viszont szerintem igen visszataszító, cseppet sem férfias viselet. A barátomat mindenképpen lebeszélném róla, nekem nagyon b...s.

2013. okt. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Egyrészt nem tudom, hogy lehet azt kényelmesnek találni. Én nő létemre nem bírom elviselni a zsinórt a fenekemben...

Másrészt, szörnyen b..is, ha a férjem felvenné, az kizárólag április 1-jén történne meg.

2013. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát én nem nagyon örülnék, ha a párom tangát hordana. Feminin, nem férfias, röhejes.
2013. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Én tuti kiröhögném, és megkérdezném tőle, hogy most tényleg komolyan gondolja-e. Meg is próbálnám lebeszélni róla, férfian egyszerűen nevetséges.
2013. okt. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt meglep, hogy kényelmesnek találod, nőként mondom, hogy szerintem nem az, és nekem nincsen zacsim se.

Mit szólnék? Meglepődnék, és lehet meg is jegyezném, de igazából, én nem szólok bele senkinek sem az öltözködésébe.

2013. okt. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Kövesdi Zoltán válasza:
43%

Az a fontos ,hogy jól érezd magad benne.

Mindig voltak,vannak és lesznek olyan emberek akiknek valami éppen nem tetszik.

2013. okt. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a barátnőd annyira röhögnék mikor meglátlak tangában hogy lehet hogy lefejelnék valamit :D
2013. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%
Én már eleve magam előtt égnék,te búza!
2013. okt. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
0%
Többé nem tudnálak férfinak tekinteti és valószínűleg hamar véget érne a kapcsolatunk.
2013. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha tényleg csupán azért hordod, mert kényelmes, javaslom, hogy egyszer próbáld ki a férfi alsónadrágokat. Bármilyet. A kényelem szó új értelmet nyer majd számodra.
2013. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!