Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nagy ciki tangát hordani...

Nagy ciki tangát hordani férfi létemre csupán azért, mert kényelmes? Te mit szólnál a barátnőm helyében?

Figyelt kérdés

2013. okt. 4. 11:16
1 2
 11/14 anonim válasza:
Hmmm...ez a testalkatodtól függ. Ha izmos vagy és kerek a feneked,akkor ok.Ha nem,akkor felejtsd el! Ciki!
2013. okt. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ne csináld, több érv van ellene, mint mellette.

Először is mi az, hogy kényelmes? Mutasd már meg milyen tangát hordasz, mert én nő létemre nem találkoztam még kényelmes darabbal. De ha kényelmesnek is tartod sem épp a legférfiasabb darab. A tanga funkciója elsősorban a hölgyek hátsó domborulatainak kihangsúlyozása, és nem a férfiaké. Ha még ez sem győzött meg, akkor megsúgnám, hogy baromira egészségtelen viselet. Kidörzsölhet (még ha kényelmesnek is érzed), összeszoríthatja a dolgokat ráadásul könnyebben összeszedhetsz fertőzéseket (igen, férfiként is, ez nem csupán a nők kiváltsága.) Ha még mindig tangát akarsz hordani, hát hajrá. Nem az én krapekom vagy, szóval semmi beleszólási jogom nincs.

2013. okt. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Hehe. Én is azért hordtam tangát, mert kényelmes. Aki vitázni akar, annak üzenem, lányok, hogy hányszor kell kiszedni bugyit fenék közül? Na, a tangát nem kell. Nekem csak elöször volt kényelmetlen, de mivel bizonyos ruhákhoz csak az ment, hát hordtam. Aztán lecseréltem minden bugyimat.

Egyébként, hogy a barátnő mit szólna, azt tőle kellene megkérdezni. Magam, félretéve saját véleményemet, rébíznám a férjemre, hogy neki mi a kényelmes.

2013. okt. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ha még aktuális... :D


30éves pasi múltam és valamennyi alsó után a férfitanga mellett kötöttem ki.


Kezdetben vala a "normális" fecskés viselet ami több mint egy évtizeden át keserítette az életem: időnként kidörzsölt, aztán ha úgy adódott elkezdett begyűrődni hátul. Hogy most mindig rosszat vettek az ősök annak idején, vagy csak sokáig hordtam egy szériát az már nem fog kiderülni.


Amikor kézbe vettem ezt a dolgot egycsapásra áttértem boxerra. Nagyon szerettem őket, csak az volt velük a gond hogy egy idő után nyúlni kezdtek, és hátul csakugyan kezdtek gyűrődni/vágni. Alapvetően szeretem a kissé feszes viseletet de a boxer azért elég nagy tömeg a két farpofa közzé.


Ezért úgy 5éve nagy levegő, "click and buy" első férfitanga csomag.


Az első napokban furcsa volt, de szerencsére sikerült úgy megtalálni a méretet hogy észre se venni hogy van. A közhiedelemmel ellentétben pompásan tartja a műszerezettséget elől, hátul meg az a kis vékony szál észrevétlenül van.



Ha a barátnőd lennék ami eleve kizárt (:D) azt hordasz ami neked megfelel hosszútávon. Szexnél meg úgy is lekerül - már ha lekerül :D Én se sopánkodnék ha a csaj tanga helyett franciát, vagy hagyományosat hordana mert azt tartja számára jónak, de azért néha győzködném :D De ez is egy baromság mert a szexen kívül eléggé rejtett a "zóna" így nekem tök mind1 mit hord ő is.


Számomra a felfoghatatlan dolog továbbra is az, hogy egyetlen ruhadarabért lehordanak bárkit legyen az nő vagy férfi. Retardált egy ország az egyszer biztos. Természetesen akinek nem inge... :)

2017. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!