Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti milyen arcot vágtok, mikor...

Ti milyen arcot vágtok, mikor sétáltok az utcán?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de mindig mikor megyek valahová, csak fapofájú embereket látok, bámulnak a semmibe, sőt, a legtöbben inkább morcosak/lehangoltak, legalább is úgy néznek ki. Értem én, hogy mindenki megy a dolgára, meg minek örüljenek, de egyesek igazán magukra eröltethetnének egy kis mosolyt, vagy valamilyen kellemesebb arckifejezést. Én se vigyorgok egyfolytában, de soha nincs ilyen búval baszott fejem, mint sok embernek. Szar nézni.

Valamiért én mindig figyelek arra, ne legyen már rossz rám nézni, meg jobb érzés, mikor mosolygok, vagy "kellemes nyílt tekintettel" járok.

Most nem is arról beszélek, hogy valakinek rossz kedve van, hanem, hogy alapból ilyenek. MIÉRT?!


2014. ápr. 27. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Altalaban mosolygos vagyok, de ha epp nyugosen keltem vagy lehangolt vagyok, akkor nem jatszom el, hogy jokedvem van. Mindig magamagat adom.
2014. ápr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szinte mindig fapofával megyek az utcán. Nem azért, mert szomorú lennék, hanem mert kényelmes. A sok mosolygásban egy idő után elfáradnak az ember arcizmai, ami nem kellemes. Vagy elmélyedek a gondolataimban, ilyenkor nem figyelek a mimikámra, illetve nincs okom mindig vigyorkodni. De ez semmi többet nem jelent. Valamilyen arcot kell vágni. A fapofa nem kihívó, nem kínos, nem riasztó, illetve kényelmes.
2014. ápr. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ,hol sétálok...Lehet,hogy (Bp.) XII.ker.-ben mosolygok,a madárcsicsergős,kertes utcákban,de mondjuk a nyócker Magdolnanegyedben nem kéne...
2014. ápr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Nekem attól függ milyen kedvem van.

Ha rossz, akkor az látszik is az arcomon, de nem érdekel, mert most nem fogok csak azért is mosolyogni, ez érthető.

Ha jó, akkor meg vigyorgok, meg magamban nevetgélek.

Ha átlagos, és elmerülök a gondolataimban, akkor nem tudom hogy nézhetek ki, de szerintem inkább morcosnak, mert kicsit olyan az arcom. Általában azért igyekszek emelt fővel, nyitott tekintettel járni.

2014. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én egy kissebb helyen éltem, ezért megszoktam, hogy mindenkire rámosolygok. De amióta Budapesten élek és néhány néni rámnézett olyan " rohadt kölyök, ennek meg mi baja van" pillantással, már nem is próbálkozok...
2014. máj. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!