Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiatalok, mennyi pénzzel...

Fiatalok, mennyi pénzzel vágtok bele a hétvégi bulizásba? Ezt a szüleid finanszírozzák?

Figyelt kérdés
Utólag nem érzitek azt h ez a pénz hasznosabb dologra is elmehetett volna mint piára? Szülők, ti hogy látjátok ezt?

2013. aug. 22. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem minden hétvégén megyek buliba, csak néha de amikor megyek akkor is max 10000-et költök.Saját pénz diákmunkából
2013. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
10 ezret szoktam vinni, de mi előtt be szoktunk ülni enni valahova. 16 éves korom óta nem kérek rá pénzt anyáéktól, diákmunkával keresem meg az árát.
2013. aug. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Változó, általában 1500 Ft van nálam, illetve biztonsági, de ahhoz nem nyúlok. Ha fizetős helyre megyek, akkor persze annyival több, de a legtöbbször marad nálam. Érezni mindig azt érzi utána az ember, hogy minek költötte el, de ez már csak vele jár. Amikor elindult a bulizás (17 évesen), kezdetben a szüleim adtak, aztán érettségi után már ezt nem finanszírozták, és ez így is volt, van jó.
2013. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

2000et kaptam anno..ez kb 7 éve volt, azok után a havi apanázsból gazdalkodtam, dolgoztam kiegészítésként, volt hogy nem is kellett adniuk, de pl vizsgaidőszakban igen (akkor nemjártam bulizni sem)


Már nem élek otthon, 3,5 éve, most 10e-el indulunk ketten, de nem költjük el sosem, csak felkészülünk, hátha taxival kell hazamenni, az önmagában 3000 ft lenne..

Nem sajnálom, azért megyek, hogy kikapcsoljak, ha azon agyalnék, hogy mennybe került, akkor nem érezném jól magam...

26/n

2013. aug. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Kb ötezret viszek, ebből egy ötszázast félrerakok (taxi fuvardíjának negyede). Bőven elég szokott lenni.

18L

2013. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
kisebb sörözgetős beszélgetős bulikra max. 2000 ft-ot viszek, házibulira veszek sört meg bort, az is max. 2000-ből kijön, egy-egy nagyobb szülinapos kocsmázásra meg általában 5000-et szánok, de az már a nagyon max. gimiben még szüleim finanszírozták, tavaly egyetem alatt mikor diákmelóztam, azt költöttem szórakozásra, mikor nem, akkor meg a szüleimtől kapott zsebpénzből hoztam ki (amit meló mellett is kaptam). mots nyáron megint dolgozok, most mindent én finanszírozok, lakhatás, kaja, bérlet, bulik. a furcsa az, hogy kajára jobban sajnálom a pénzt, mint egy baráti sörözésre.
2013. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én havonta 1X megyek szórakozni de az 80-100 ropi.
2013. aug. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2000-3000 maximum :) próbálok nem anyáéktól kérni, hanem megkeresem rá, illetve amit csak úgy akpok 1-2 rokontól ajándékba. Ritkán bulizok, 2-3 havonta kb.
2013. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Alkalom függő, épp mire kell pénz. 1000-2500 Ft.

Ezt szülinapi pénzből, konkrétan erre pénzt kérni, nem lenne pofám. Most dolgoztam, de most se akarok majd többet költeni, max. ugye 18. szülinapra, meg szalagavatómra.

L17

2013. aug. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
7 es! Az másnak egy havi fizetése. Gondolom akkor már dolgozol, s nem a szülők adnak oda neked ennyi pénzt szórakozásra.
2013. aug. 24. 16:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!