Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Puki és egyéb probléma a...

Puki és egyéb probléma a párom (és mindenki más) előtt. Hogyan oldjam meg, hogy ne hallja és érezze?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze, az ő lakásába, ami lakótelepi. Ergo minden lélegzet hallatszik. Első dolog ugye, hogy megvárom, amíg nincs otthon, de ez ugye nem mindig lehetséges, hiszen vannak sos helyzetek is. Kifejlesztettem már régebben azt a taktikát, hogy a mellékhelységben, ahogy indulhatnak a zajok, lehúzom a vécét, így ahogy csobog a víz nem lehet hallani, mit csinálok, semmilyen szinten. A probléma az, hogy szerintem kezdi furcsálni a dolgot, mert eddig nyilván nem kötöttem az orrára, mit jelent a dupla lehúzás. Nem is szeretném, elég okos, valószínüleg sejti azért. Viszont érdekelne, van-e valami költségtakarékosabb megoldás szerintetek.
2014. ápr. 14. 09:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
91%

Szívesen.:) Annyit gondoltam kifejezni, hogy a tej nem egykomponensű jelenség, ahogy az emberi szervezet sem az, így a hatása sem egy. Valóban a nehezebben feldolgozható táplálékok sorát gazdagítja, de a pozitív hozadékairól nem szólt az a természetgyógyász? Mert hogy azok is vannak neki. Na megyek is egy kis túrót vásárolni, attól mindig kifekszem.


Míg a wc-n (:D) ültem, azon gondolkodtam, hogy mennyire nem összeegyeztethető egy csinosidomos nőideál egy életnagyságbeli példányával a recsegős fing. Szóval, hogy ez nem az aranymetés menti szépség vagy nemkívánatosság kérdése bennünk ez a társítás (kinézet+hang/cselekmény), hanem a társadalom, amelyben nevelkedtünk állított nekünk össze ezt a pakkot: mi mihez illik, kinek mit ildomos tennie vagy nem tennie, hogya, miként tennie azt. Jelzem, az illemszabályzatban is voltak, vannak divattrendek változik ez is. Ki tudja mi jön még.

Volt egy kapcsolato, ahol az anyós nagyon jól főzött, tényleg álomszerű volt az egész időszak és sokat is, nagy adagokat. Hát kaptak fingot cserébe rendesen. Ezt tudtam nyújtani..

:D

Próblom lazább szemléletmódra ösztökélni a kérdezőt. Talán.

2014. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, azt írod nincs semmiféle egészségügyi problémád. Szerintem viszont aki ennyire betegesen irtózik a pisilés csobogásának zajától is, ott azért van egy kis probléma...
2014. ápr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
47%
Csak úgy tudod megoldani, hogy ne a te mennydörgésedben gyönyörködjék az egész ház, ha valami mással zajt csapsz, mielőtt bemész a mosdóba, kapcsold be a tévét, vagy tegyél fel valami zenét, indítsd el a mosó- vagy mosogatógépet, ilyesmi. Egyébként ne hallgass a rosszindulatú megjegyzésekre, egyáltalán nem vagy pszichés beteg azért, mert nem akarsz az egy jó recsegőset odafingani a párod orra alá. Micsoda felfordult világ ez, hogy az egyik női kommentelő szántszándekkal fingik az ágyban, miközben ott fekszik mellette a férje, de szerinte neked van bajod... igen, az ilyesmi természetes, de attól még magánügy(!) és erősen kiábrándító a párunk bűzét szagolgatni. Aki ezt szereti, annak egészségére, de lebetegezni azt, akibe több kulturáltság és szemérem szorult, hát az barokkos túlzás.
2014. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, és mindenki, aki hasznosan válaszolt, köszönöm . Sajnálom, hogy valaki ennyire lepontozott a véleményed miatt. Mégegyszer mondom, nincs semmi egészségügyi problémám,beleértve a mentális problémákat is. Egyszerűen csak választ szerettem volna egy igen egyszerű problémára, és volt aki tudott is jótanáccsal szolgálni. Köszönöm még egyszer.
2014. ápr. 17. 18:38
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát,nem is tudom. Annak idején faterom is bevitt magával egy sokol rádiót, de túlharsogta. Lehet , láncfűrészt kellett volna magával vinni, de akkor min röhögtünk volna?
2014. ápr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez kész vízpazarlás... Ha már a wc-n vagy és becsuktad az ajtót, akkor igazán mindent megtettél...


29F

2014. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Végül is lehet ilyen párnás, hangszigetelt ajtókat kapni, vagy akár csináltatni is. Ez is lehet egy megoldás a probléma ellen.

Vagy fütyülj, dúdolj, énekelj valami dallamot, vagy tényleg ott a Sokolos megoldás. Vagy fújj orrot közben.

Mondjuk engem tényleg nem zavar (lehet ezért parasztozni, vállalom), sőt, ha valaki jó reccsentőset tol, az még vicces is tud lenni - ráadásul tudom, hogy jólesett neki a dolog. Ez pedig mindennél többet ér.


Mindenesetre toltam egy zöld pacsit #23-asnak, bár nem feltétlenül értek egyet vele. Abban igaza van, hogy a párod orra alá, a takaró alá, liftbe, meg ilyen helyzetekben bunkóság fingani. De a wc-t ezért találták ki, ott nem a párod orra alá rittyentesz. És ha a fing büdös, akkor a kaki is az. Tehát ha kakilni megy az ember, akkor természetes, hogy kakiszag lesz utána, és ezen az sem segít, ha közben egy egész kórus énekel, hogy ne lehessen hallani.

2014. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!