Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Puki és egyéb probléma a...

Puki és egyéb probléma a párom (és mindenki más) előtt. Hogyan oldjam meg, hogy ne hallja és érezze?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze, az ő lakásába, ami lakótelepi. Ergo minden lélegzet hallatszik. Első dolog ugye, hogy megvárom, amíg nincs otthon, de ez ugye nem mindig lehetséges, hiszen vannak sos helyzetek is. Kifejlesztettem már régebben azt a taktikát, hogy a mellékhelységben, ahogy indulhatnak a zajok, lehúzom a vécét, így ahogy csobog a víz nem lehet hallani, mit csinálok, semmilyen szinten. A probléma az, hogy szerintem kezdi furcsálni a dolgot, mert eddig nyilván nem kötöttem az orrára, mit jelent a dupla lehúzás. Nem is szeretném, elég okos, valószínüleg sejti azért. Viszont érdekelne, van-e valami költségtakarékosabb megoldás szerintetek.
2014. ápr. 14. 09:25
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%

Mióta vagy vele? És miért nem lehet előtte csinálni? Mi ezen elég hamar túlestünk a párommal (kb 3 hónap). Sokkal jobb,nem vagyok feszült, nem görcsölök be,stb..szerintem ha jó a kapcsolat, nem kellene ezen problémázni, természetes folyamat, mindenki szokott.

25/L

2014. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Ja és nálunk is minden át/fel/le hallatszik,de mások meg baromira nem érdekelnek. :D
2014. ápr. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Értelek. Nem csak vele áll fenn a dolog, az ilyen zajokat nem szeretem, ha hallja valaki rajtam kívül. A baráti társaságban volt már ebből sértődés, hogy kétszer húzom le a vécét, azt hitték a háziak, hogy a takarításukkal van bajom.

Szóval nem csak a párommal szemben szeretnék valami ötletet megoldásra, csak most azért égető, mertvele nap mint nap együtt vagyok mostmár.

2014. ápr. 14. 09:34
 4/27 anonim ***** válasza:
43%

sztem meg menj el orvoshoz ha ilyen sűrűn kell.

én biztos nem pukiznék a párom elött,se mögött,meg nem is kell.

étkezz akkor egészségesebben.

2014. ápr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
KEdves utolsó, ha nekem írtad. Egyáltalán nem kell sűrűn, és nem csak a pukival kapcsolatos a kérdésem.
2014. ápr. 14. 09:44
 6/27 anonim ***** válasza:
95%

De miert huzod le ketszer a vecet? Inkabb nyisd meg a csapot, mintha kezet mosnal.

Az egyebkent nem zavar, hogy a ketszer lehuzott vecebol arra kovetkeztetnek, hogy akkora a produktumod, hogy egy oblites nem eleg?! ;)


Ne aggodj, en azert ertelek. Mi 2 eve vagyunk egyutt, a ferjem siman kiengedi, akar hangosan, en inkabb hangtalanul szeretem. Kimegyek a furdobe, es becsukom az ajtot. Azert nem elefant-trombitalas a hangja, csukott ajto mogott nem hallatszik.


De adok egy tippet. Csusztasd be a kezed a feneked koze, es egy picit told szet a farpofakat a huvelyk- es mutatoujjaddal. Tapasztalatom szerint kevesbe hangos ilyenkor. Aztan a folyo viz alatt meg is mosod a kezed. Ennyi. :)

2014. ápr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Ez itt nem a reklám helye, de nekem a Normaflore meg a Parádi gyógyvíz teljesen megszüntette a puffadást és az ezzel járó eregetést, teljesen függetlenül attól, mit ettem.

Egyébként megfigyeltem magamon, hogy akkor pufogtatok, hogyha zöldségeket eszem, ezek gyakorlatilag emésztetlenül átmennek rajtam; és akkor nyugszik le a hasam, hogyha sok húst eszem, illetve rizst, krumplit meg teljes kiőrlésű magvas dolgokat.

De nálunk nincs abból se probléma, ha mégis eleresztünk egy-egy madarat, vagyunk már olyan kapcsolatban, hogy ezen átsiklunk, mint természetes dolgon.

2014. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Shai-Hulud ***** válasza:
97%

Nem tudom, melyik nő mit feltételez szegény gyengeelméjű férfiakról, de határozottan állítom, hogy a férfiak tisztában vannak azzal, hogy egy nőnek is van bélműködése. Ahogy a férfiak szoktak fingani, úgy a nők is szoktak pukizni. Bár ez ugyanazt jelenti, csak a nők szeretnek "széplelkekként" tetszelegni, akinek az első szó bárdolatlan, és csúnya. Pedig mit tudjuk, a rózsa rózsa illatú, akármilyen néven is nevezzük - és ez a fingra is igaz. :-)


A különbség az, hogy ha egy férfiembernek szellentenie kell, akkor elengedi, és ha hangosra sikerült, akkor poénkodik rajta egyet, és túlteszi magát a dolgon, míg egy nő hatalmas problémát csinál körülötte, visszatartja, szenved, és mikor nem bírja tovább és elengedi, akkor a haja is belepirul, és azt hiszi, hogy most összedőlt a világ.

Szerintem ebből nem kell ekkora problémát csinálni. Aki eszik, az emészt, és ennek hatására előfordul, hogy szellent egyet-kettőt. Teljesen természetes folyamat, és úgy is kellene elfogadni. Persze, nem dicsőség, és nem kell direkt cifrázni (mert olyan is van).

2014. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

A párod előtt nincs mit szégyellned. Nyilván nem kell az orra alá ereszteni. De az is elég, ha kimész a wc-be, vagy a fürdőbe. Nem kell közben vizet ereszteni. Hidd el, úgy is hallatszik, és egyébként is tudja, hogy miért mész ki.

Ha nagydolog közben vannak mindig olyan durva hangok, az viszont tényleg utalhat valamilyen emésztési problémára vagy rossz táplálkozásra. Meg az is, hogy másoknál is folyton rádjön.

Nekem mint egy pontos óra, úgy jön minden reggel, hang nélkül :D

2014. ápr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a segítséget. Ismételten mondom, nincs semmi egészségügyi panaszom, és nem csak apukiról van szó, hanem pl. a csobogásról is. A baráti társaságban nyilván nem 10 percenként jön rám, de mondjuk egy maraton pokerparti közben azért egyzser egyszer el kell mennem kisdolgot végezni. Ilyen hangokra is gondolok. Azt is értem, hogy természetes dolog, de valahogy akkor sem szeretném, ha más hallaná rajtam kívül. Különbözünk.

Ha van valakinek még ötlete, akkor jöhet. Köszi.

2014. ápr. 14. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!