Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Puki és egyéb probléma a...

Puki és egyéb probléma a párom (és mindenki más) előtt. Hogyan oldjam meg, hogy ne hallja és érezze?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze, az ő lakásába, ami lakótelepi. Ergo minden lélegzet hallatszik. Első dolog ugye, hogy megvárom, amíg nincs otthon, de ez ugye nem mindig lehetséges, hiszen vannak sos helyzetek is. Kifejlesztettem már régebben azt a taktikát, hogy a mellékhelységben, ahogy indulhatnak a zajok, lehúzom a vécét, így ahogy csobog a víz nem lehet hallani, mit csinálok, semmilyen szinten. A probléma az, hogy szerintem kezdi furcsálni a dolgot, mert eddig nyilván nem kötöttem az orrára, mit jelent a dupla lehúzás. Nem is szeretném, elég okos, valószínüleg sejti azért. Viszont érdekelne, van-e valami költségtakarékosabb megoldás szerintetek.
2014. ápr. 14. 09:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Teljes csend van nalatok mindig? Se tv, se radio?

Pokerparti kozben, ha te kimesz a mosdoba, mindenki elnemul?

Annyira azert nem hallani, amikor pisilsz. Es ha hallani, akkor mi van? Egy picit tulzol.

2014. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

A kisdolog is zavar?

Arra van egy olyan kis trükk, hogy letépsz egy kis darab wc-papírt és arra "ereszted". Így nem csobog annyira, mintha simán a kagylóba vagy a vízbe csobbanna bele.

Egyébként szerintem csak neked hangos, mert ott ülsz egyedül a wc-ben és ezt hallgatod, de kint senki sem hallja, főleg ha társaság van, mert beszélgetnek, hülyéskednek, stb.

2014. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom lány vagy. Elégtelenül megrágott zöldségek, rostosok termelnek az átlagosnál több gázt. Ha jobbam megrágod, kevesebb lesz. Nem mindegy mit eszel persze. Értelmes ember tisztában van vele és tudja kezelni a természetes emberi folyamatokat. Mégis meddig akarsz avatárt játszani? Te te vagy a magad fizikai valójában, ideje felnőni magadhoz, a valósághoz, az élethez. Nyilván kultúrember diszkréten intézi, ám kikerülni nem lehet. Ettől nem vagy kiábrándító. Attól lennél, ha a közben pukkantanál egy oltári nagy, recsegőset, miközben orálisan elégít ki a párod épp. Aztán vannak, akik az ilyen túlfélésekre, kezelhetetlenségekre az ellenkező végállást javasolják: példának okáért belenyomhatnál egy nagybarnát a mosdókagylóba. Egyből beállna az egyensúly. Gondolom nem ez lesz nálad a megoldás, de van, akinél es amikor tényleg az ilyen válik be - értelemszerűen vonatkoztatni adott félelemre/szituációra.
2014. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek is. Ismételten írom, nincs semmi kóros dolog velem kapcsolatban, teljesen normális menniységról beszélek, viszont ezt a normális menniységet sem szeretném mással megosztani. Elhiszem, hogy sokunknak természetes, ha hallatszik, de én, ha lehet, szeretném ezt kiküszöbölni. Semmiféle betegségem nincs, sportolok, tisztán kajálok, szóval a kérdés nem az emésztáésem javítására vonatkozik. Köszönöm a válaszaitokat.

A papíros megoldást kipróbálom mindenképpen.

2014. ápr. 14. 11:02
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
Teged zavar, ha hallod a parodat pisilni?
2014. ápr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kerüld a tejtermékeket. A kazeint a felnőtt szervezet nem tudja lebontani. Az édességet is. A cukor alkohollá válik a szervezetben, és lassan erjed. Állítólag a cukor rosszabb, mintha direkt alkoholt vinnél be.
2014. ápr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%

"akkor sem szeretném, ha más hallaná rajtam kívül"

Kérdező, ez egy bizonyos szint után már kényszerbetegség.

Próbáld meg egy kicsit könnyebben venni - és, ha nem megy, akkor viszont menjél orvoshoz, mert ez el tud hatalmasodni, és akkor már magadtól képtelen leszel bármit is tenni ellene.

Akkor már a zárt osztály javasolt.

2014. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok..a pisiléssel nekem is vannak problémáim, én sem szeretem,ha más hallja..és nem vagyok kóros. :))) Nehezen,de már tudok máshol, de a nagydolog csak itthon és a páromnál megy,ez van. (nagymamám is ilyen volt). Szorongó típus vagyok,gondolom te is. És jelzem,hogy teljesen egészségesen étkezem (semmi direkt cukor, teljes kiőrlésű vackok, de leginkább abonett, és nekem mégis több pukim van,mint az átlagnak, de nekem pszichés eredetű. (az agyoncsépelt irritábilis bélszindróma). Ha ideges vagyok,vagy szorongok,izgulok,rögtön puffadok,lényegtelen mit eszem. Sajnos ez van. De hogy ne offoljak..a wc papír a csészébe tényleg tompít a hangon, én is szoktam olyat. Illetve a kapcsolat elején bejelentettem a páromnak,hogy most megyek wc-re és legyen szíves hangosabbra venni a tv-t. Hidd el,a te párod is tudja,hogy szoktál pukizni/kakilni.
2014. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%

Annyiféle hangot ad az ember teste működés közben.

Gondoljunk valóban a gázok szabadulására, a vizelet és széklet távozásának is vannak kísérő hangjai.

Ugyanígy a tüsszentésnek, az orrfújásnak. Ezeket természetesnek kell venni.

Ma reggel nekem is egy picit hangosabbra sikeredett a bélgázok kiengedése, és pont még ágyban fekve voltam. A férjem ettől még mindig engem fog szeretni, nem kevésbé, mint előtte 5 perccel.


Mondok egy érdekességet. Itt Dániában azt tartják az orrfújásról, hogy gusztustalan. Helyette szipákolnak, vagy erősen visszaszívják. Aztán lenyelik és felköhögik. Nekem a belem fordul ki ettől.

2014. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Valaki írt privátba nekem, köszönöm. Nem vagyok tej ellenes, amit írtam, egy természetgyógyász mondta. Szeretem a tejet palacsintába, meg ilyenek. Meginni, megtudom, de megfingat.
2014. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!