Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha egy szolgáltató nyomtat...

Ha egy szolgáltató nyomtat nekem többoldalas dokumentumot, akkor nem az az alap, hogy vagy megkérdi, hogy egy vagy kétoldalasra szeretném-e? Vagy ha nem kérdi meg, akkor a kétoldalas az alap?

Figyelt kérdés
ti találkoztatok már olyannal, hogy többoldalas dokumentumot alapból úgy nyomtatják, hogy egy lapra egy oldal? Nem elég hogy a papír árával lehúznak, meg mit kezdjek vele, de még a környezetet sem kímélik! nincs erre valami szabály, vagy irányadó elv?

2014. febr. 27. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy a büdös francba érhetsz rá ezen kattogni? Van neked életed?

Azon mit értesz, hogy lehúznak a papír árával?

2014. febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból nem fognak ezzel foglalkozni, mivel a papír nem egy olyan húdedrága dolog. Ha tényleg zavar a pénzlehúzás meg a környezetszennyezés (engem is zavarna), akkor legközelebb kérdd meg őket, hogy két oldalasra nyomtasság és nem lesz semmi probléma :)


1. Nem csak azok a dolgok fontosak az életben, amik neked is azok.

2014. febr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, különbözünk, de ez már nem is csak groteszk, ez maga az absztrakt élet. Tényleg megnézném azt az embert, aki ezért képes kiírni egy kérdést, vagy végső esetben még intézkedni is. Szeretnék belelátni a fejébe, a gondolataiba, mert egyelőre úgy érzem, mintha nem is egy fajba tartoznánk.
2014. febr. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!