Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha valami olyan csomagot hoz...

Ha valami olyan csomagot hoz a futárszolgálat, ami ingyenes vagy már előre kifizetted (tehát alap esetben nem kell elővenned a pénztárcád), akkor is adsz jattot a futárnak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Én nem szoktam.
2013. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Jattot szoktam adni, ha valami extra szolgáltatást kapok (tüzet ad a pincér, vagy kedves, vagy kérésemre megtesz valaki valamit). De ha csak azt csinálja, amiért amúgy is megfizetik, akkor nem adok semmit.
2013. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minek? Kap fizetést.
2013. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Csak akkor, ha ott helyben kell fizetnem, és nem kerek az összeg. De azt sem feltétlen azért, mert úgy érzem, illene adnom, hanem azért, mert meg akarom kímélni attól, hogy percekig keresgélje az aprót...
2013. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!