Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Gáz, ha talizok egy csajjal...

Gáz, ha talizok egy csajjal és ő fizet a mekiben? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Lehet nem jól fogalmaztam meg, lényeg hogy taliznék egy csajjal, és elvileg elmegyünk mekibe, meg minden, aztán írta hogy vannak valami mekis kuponjai és akk az egyiknek megfelezzük a költségeit azt úgy kajolunk.


De mondom, nem szoktam csajokkal találkozni, nemtom mit kell csinálni ilyenkor xd Gáz, ha nem én fizetem az ő részét, hanem mindenki a sajátját?


2014. jan. 15. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát én fizetném neki inkább, de te tudod.
2014. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem, kösz, a másik meg lehet nem pont ehhez kapcsolódik, de ha csörög a telóm miközben pl dumálok a csajjal illik kinyomni, vagy felvehetem nyugodtan?
2014. jan. 15. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha már olyan rendes,hogy hoz kupont fizesd te ki az ő részét is,és felvehted a telefont de ne dumálj órákig:)
2014. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha randi, akkor igen, ha baráti, akkor nem gáz. De azért mindenképpen ajánld fel, hogy kifizeted. :)
2014. jan. 16. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem, baráti nem randi, de ez jó ötlet h felajánlom, köszi :D


Bár 100%, hogy azt fogja mondani, hogy "nenenenenene, hagyd csak majd én"

2014. jan. 16. 16:06
 6/8 anonim válasza:
Csak akkor fizesd mindenféleképpen, ha magadra akarod húzni a csajt.
2014. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legkorrektebb, ha mindenki a sajátját fizeti. Engem például kifejezetten idegesít, ha a pasi mindenáron fizetni akar helyettem. (De nem vagyunk egyformák persze.)
2014. jan. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na végül úgy volt, hogy felesben fizettük, de felajánlottam neki hogy fizetem az ő részét, de mondta h van pénze, szóval nem kell :D


+ csak baráti tali volt, szóval királyságos x3

2014. jan. 18. 23:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!