Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van bennem ez a hülyeség...

Miért van bennem ez a hülyeség, olyan érvek miatt sem jönnék össze sulis csajjal, mert nem lennék képes folyosón "szeretgetni"?

Figyelt kérdés

látok egy csomó csajt,srácot, folyosón smaciznak.. és kb úgyérzem hogy ez az egész engem bosszantana, nem menne, mert zavar ha emberek között "kell" csinálnom..


sosem voltam nagy csajozós típus:\


most akkor nagyon fura vagyok?

18f


2012. márc. 30. 13:07
 1/4 alice_L ***** válasza:

Ha nem keseru a szollo alapon reagalsz, akkor nem vagy fura.

Ha keseru a szollo, és igy magyarazod, akkor fura vagy.

2012. márc. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha összejössz valakivel a suliból, attól még egyáltalán nem KELL mások előtt szeretgetni... sztem bőven van olyan csaj, aki nem is várja ezt el...
2012. márc. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem ez az ürügy a balf.szságra, hanem egyszerűen egy újabb ok arra hogy ne akarjak megismerni vkit aki bejön és egy suliba járunk.


aha.szerintem is ezt simán megérti egy normális csaj, de biztos furán néznének rám először, hogy ezt kijelentem hogy én már pedig nem fogom nyalni falni mások előtt

2012. márc. 30. 21:27
 4/4 Snowpehely ***** válasza:
Én lány vagyok, és eléggé elítélem az ilyesmit. Kapcsolat elején ez lenne az egyik első kikötésem (mármint hogy ne tapadjon rám a folyosón, meg hasonló publikus helyeken) Szerintem ez nem etikus, bár egy rövid csók, üdvözlésképpen beleférne még.
2012. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!