Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A pasik hogyan tudnak bárhol...

A pasik hogyan tudnak bárhol teljes nyugodtsággal nyilvánosan pisilni?

Figyelt kérdés
Olyan jó nekik, csak félrefordulnak és meg van oldva.
2013. okt. 6. 18:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez egyénenként teljesen változó.

Nekem van olyan hogy az is zavar hogy én ott vagyok (tudom nevetséges de tényleg), de volt már úgy is hogy a takarítónő egy méterre tőlem törölgette a csempét és marhára nem érdekelt:)

2013. okt. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjük ott, hogy nem mindegyik pasi ennyire szégyenérzet nélküli. De hozzátartozik az is, hogy akár történelmi okokból, akár biológiai/genetikai okokból, tudja a fene, a férfiaknál kevésbé számít cikinek vagy meghökkentőnek, mint a nőknél, ha pisilni vagy félmeztelenül látják őket. Aki simán pisil nyilvánosan (és most mondjuk nem a csövesekre, a részegekre és a teljesen gátlástalan perverzekre meg a házfalra hugyozókra gondolok), az pont azért teszi ezt, mert tudja, hogy annyira sokan nem fognak megbotránkozni.
2013. okt. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Azért vannak ám ilyenek is:

http://www.youtube.com/watch?v=QUD1_BJ7vsU


És akkor már inkább a házfalat, mint a liftet... Nem?!

2013. okt. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 mustafa33 ***** válasza:
100%
És gyakran az anyuka neveli erre. Hányszor látni az utcán kisfiút pisiltető anyukát. Jobbik esetben a füvön, rosszabbikban a járda szélén.
2013. okt. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
30%
Néha meg kell jelölnie a területet a hím egyednek.
2013. okt. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
39%

mustafa, miért mit kellene csinálnia az anyukának, ha éppen nem a lakóhelyük közelében vannak a gyerekkel?


meginnia valahol a bokor mélyén?

2013. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 mustafa33 ***** válasza:
Mit bánom én akár a ridiküljébe is ☺, engem nem zavar (kivéve ha a gyereket nagydolgoztatja és ott hagyja, miközben máskor a kutyásokat szidja a kutyagumiért, mert van ilyen) nem én vetettem fel a pisilés problémát, de a tény az tény és a gyerekkori nevelés hatása később is érvényesül. Ha valakinek az jönn be amikor rájön a szükség, hogy az anyja is a járdán oldotta meg, akkor kisebb gátlásal oldja meg ő is ugyanúgy, mintha nem arra aszociálna.
2013. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Cigányoknál a nők sem szégyenlősek. Bárhol leülnek pisilni. Kislányokat is erre nevelik.
2013. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 mustafa33 ***** válasza:
A szomszéd utcát kátrányos helyzetűek lakják, ott bizony vigyázni kell hogy hová lépsz. És nem különbözteted meg hogy kutya csinálta e vagy purgyé. Egyikük sem használ papírt. ☺.
2013. okt. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Tévhit. Én pl. még piszoárba sem tudok. Egyáltalán nem. Soha nem megy, ha tudom, hogy látnak, még akkor se, ha egy elhaladó kocsiról van szó.
2013. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!