Gáz-e ülve pisálni?

Figyelt kérdés
Olvastam vagy TV-ben láttam, már nem tudom. Arról volt szó benne, hogy anyukák, feleségek, vagy éppen élettársak megkérték a ház férfi lakóit, hogy ülve pisáljanak. Meg is indokolták, így könnyebb takarítani és ritkábban is kell, valamint higiénikusabb. Férfiak válaszára lennék kíváncsi, ők hajlandóak lennének-e betartani (csak otthon) ezt a szabályt? Indoklást is kérnék!

#ülve pisálás
2013. szept. 16. 20:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

kiskoromban le nem ültem volna otthon se, most már otthon simán, mert közben olvasgatok, néha egy pisilés nálam 15 perc :-D

idegen helyen állva pisilek

2013. szept. 20. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Nekem evidens, hogy otthon ülve pisilek, mivel saját magam után takarítok. így legalább az ülőkét sem kell föl-le hajtogatni.

De azért nyilvános wc-ben inkább állva intézem higiéniai okok miatt. Meg persze ha a szabadban, erdőben jön rám, ott is állva csinálom.

2014. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz. Saját lakásomban úgy hugyozok ahogy nekem tetszik, senkinek semmi köze hozzá. Ha ülve, ülve, ha állva, állva.


ülve kényelmesebb, lehet közben olvasni, meg jókat eregetni, meg tuti nem célzol mellé félálomban


de csak otthon pisilik ülve


idegen helyen kihasználom hogy van saját slagom :D

2014. júl. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

milyen igaz amit valaki írt, kiskoromban én sem pisiltem ülve. na kérdező, a válasz a kérdésedre:


10-12 évesen ülve pisilni ciki

2014. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

milyen jó, hogy ezt én magam írtam 2013-ban :DDDDDDDDDDDD


most esek le a székről a röhögéstől

2014. júl. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!