Gáz-e ülve pisálni?

Figyelt kérdés
Olvastam vagy TV-ben láttam, már nem tudom. Arról volt szó benne, hogy anyukák, feleségek, vagy éppen élettársak megkérték a ház férfi lakóit, hogy ülve pisáljanak. Meg is indokolták, így könnyebb takarítani és ritkábban is kell, valamint higiénikusabb. Férfiak válaszára lennék kíváncsi, ők hajlandóak lennének-e betartani (csak otthon) ezt a szabályt? Indoklást is kérnék!

#ülve pisálás
2013. szept. 16. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Én éjszaka mindig ülve csinálom. Olyan fáradt vagyok, ha az ágyból kell felkelnem, hogy jobban esik leülni, mint ácsorogni. Nappal állva szoktam, és igen, jó párszor lőttem már a peremre, vagy a csempére. Ha megkérnének rá, hogy mindig ülve csináljam, semmi kifogásom sem lenne. Nem érezném megalázónak vagy ilyesmi. Engem is zavar, amikor a saját vizeletem állott szagát érzem, mert nem jól takarítottam fel a csempéről.
2013. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, sokan csinálják, főleg akik szinglik, hiszen akkor nekik kell takarítaniuk. Hajlandó lennék, csak ez itthon még nem került szóba, a párom szó nélkül takarít.
2013. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk és külföldön is sok helyen) a férfiak is ülve pisilnak, nem csak otthon, hanem vendégségben is.
2013. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2013. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem zavar, ha lehugyozza az ülőkét, csak törölje is le maga után. Úgyis naponta fertőtlenítek, szóval igazából tök mindegy.
2013. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
ez a takarítás egy annyira béna érv. ennyi erővel a nő ne használjon ezer féle kozmetikumot, mert könnyebb portalanítani, ha nincs mindennel tele a polc.
2013. szept. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%

A poros kenceficék mióta árasztanak magukból tömény ammóniaszagot, kedves utolsó? Vagy a poros kenceficéktől is tocsog a lábad alatt a vécéelőke, amikor éjjel mezítláb mész ki félálomban a dolgodra?

Jó, hogy nem az jut eszedbe, ne használjunk tampont meg betétet, és akkor egálban vagyunk.

Amúgy nálatok te törlöd a port?

2013. szept. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Otthon leülök, így garantált a pontos találat, nyilvános vécékben á csorogni szoktam, higiéniás megfontolásból.
2013. szept. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a probléma, hogy ebből hogy lehet problémát csinálni. Meg vagyok lepve.
2013. szept. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 mustafa33 ***** válasza:
7-es, igen görbe farkuk van a családod férfiainak (vagy túl vannak kupírozva?) ha nálatok tocsog a WC :(
2013. szept. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!