Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kérjem vissza a könyvem...

Hogyan kérjem vissza a könyvem, úgy, hogy ne legyek túl bunkó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több, mint egy éve kölcsönadtam az egyik könyvemet, ami a suliban szorgalmi olvasmány volt az év végére. Mivel én már elolvastam az előző nyáron, így kölcsönadtam az egyik ismerősömnek. Évközbe párszor szóba került, de mindig azt mondta, hogy még nem olvasott bele.

Mivel már annak a tanévnek vége, így már biztos, hogy nem kell idén. Mondtam neki múlt héten, hogy hozza már vissza. A válasz: persze, jójó, majd hozom. Mondanom sem kell, azóta is nála van.

Mit tegyek, hogy ne legyek túl bunkó?


(anyukám kifejezetten azért vette ezt a könyvet, mert én szerettem volna, szóval egy vadi új kiadásról van szó)


2013. szept. 9. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném egyszerűen, hogy mikor szaladhatnék el hozzájuk a könyvért, mert sürgős lenne.
2013. szept. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de szükségem lenne a könyvre, megtennéd, hogy holnap elhozod? Vagy én is elugorhatok érte. Ne haragudj, csak tudod, szükségem van rá sürgősen.
2013. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!