Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A Vaterán vettem 100 Ft-ért...

A Vaterán vettem 100 Ft-ért egy könyvet magánszemélytől.100 Ft-al nem szeretnénk odaállni. Szerintetek mi jobb, ha veszek neki mellé egy csokit, vagy adjak 500 Ft-t?

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy 100-ast. Ez volt az üzlet.
2013. aug. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én adtam már el cuccot 1 meg 50 forintokért is, semmi bajom nem volt azokkal, akik jól kommunikáltak, pontosan érkeztek, és egy fillérrel se fizettek többet, mint amennyiért megnyerték a holmit. Ha a tetejébe még kedvesek is voltak, az már maga a tökély.
2013. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit, hogy ha mindenáron többet akarsz adni, akkor egyértelműen a csoki a jobb. Én legalábbis több pénzt soha nem fogadnék el, talán kicsit meg is sértődnék, ha valaki többet akarna adni.
2013. aug. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ő rakta ki 100-ért nem? Inkább dumáljatok, milyen könyvei vannak még :)
2013. aug. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A csoki szerintem is jobb ötlet. Személyesebb, kedvesebb. Azr meg nem fogja elvárni, hogy többet fizess.
2013. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!