Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy lany ""jobb csaj" lesz...

Egy lany ""jobb csaj" lesz mire gimibe megy?

Figyelt kérdés
14 vagyok es sok lany ismerosom nagyon megvaltozott mire gimibe ment. (persze jo iranyba) sokkal jobb lett a stilusuk es arcra is valtoztak kicsit. Ez szerintetek hogy van? 14L

2013. máj. 22. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem baromság. Már ahogyan te megfogalmaztad. Jobb csaj? Mármint külsőre? Hát persze, hogy igen. Hiszen a lányok 15-16 éves korukban kezdenek el általában lelkileg és testileg is érni. Elkezd nőni a mellük, szélesedni a csípőjük, kialakul a stílusuk. Általános iskolában egy "csaj" még nincs "készen", mondhatni csak kislány.


Amúgy nem mindenkinek válik előnyére a gimi vagy középsuli, sőt...Nagyon sokan elzüllenek, elcsúnyulnak, elszállnak maguktól, megtörnek lelkileg, stb...

2013. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az változik, aki változtat. Az emberek pedig tinédzser korban kezdik keresni a saját stílusukat.
2013. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkorban az emberek 99%-a megváltozik. Hogy milyen irányba, az teljesen egyénfüggő. Van, aki nagyszájúbb és bunkóbb lesz, van, aki épp ellenkezőleg, kedvesebb és kulturáltabb.

Az, hogy mit jelent "jobb csajnak" lenni, megint csak relatív, akárcsak az, hogy hogyan lesz valakinek "jobb" a stílusa. Az biztos, hogy arcra változnak, hiszen a kamaszkor a fizikai változások kora is.

Hogy a személyiségük merre változik, az ahogy már írtam, mindenkinél más.

2013. máj. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az lehet a háttérben, hogy a legnagyobb véltozásokra ált. gimi előtt szánják el magukat a csajok, mert 1) akkor kezdi el a többséget jobban érdekelni a divat, smink, ilyesmi, 2) a gimiben tiszta lappal indulhatnak. Tehát egy lány, aki általánosban nem volt egy stílusos, divatos lány, még megpróbálkozhat azzal gimi előtt, hogy egy új közösségben már jobban nézzen ki. Főleg ha nagyon nagyot nem mert változtatni általános alatt, mert félt, hogy mi lesz, ha kinézik, hogy húúúú, a kis szürke egér próbálkozik...

Az arcra változás okai: 1) előnyös smink, 2) azért a test változik tinikorban...

2013. máj. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!