Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket nem idegesít mikor a...

Titeket nem idegesít mikor a szüleitek szürcsölik a levest?

Figyelt kérdés
Annyira de annyira idegesítő és irritáló mikor ebédelünk és szücsölik a levest mint egy 80éves nyanya. És ha mondom nem az hogy akkor norálisan esznek hanem ezt mondják: én így tudok._. istenem... tök idegölő, undorító:@-.-
2013. aug. 16. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem idegesítő, mert nem szürcsölnek.
2013. aug. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
83%
enyémek is szoktak, én nem szólok nekik, de van hogy 1-2 perc múlva elkezdek szakadni rajtuk:D
2013. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szerinted olyan alapvető dolog, hogy a szülők szürcsölik a levest, hogy erről fel raktál egy kérdést, mintha ez lenne az általános, megszokott?


Szintúgy csak azt tudom válaszolni, hogy nem, nem idegesít, mert nem szürcsölnek.

2013. aug. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Nem, mert nem szürcsölnek.
2013. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem hogy kinek szürcsölnek és kinek nem, azokhoz szóltam volan hogy kiket idegesít akiknek szürcsölnek... Na de mind egy._.
2013. aug. 16. 18:29
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

de, nagyon. Amikor ennék, és azt hallgatom, hogy ütemesen "szürcs-szürcs" olyankor álltalában abbahagyom a kajálást.

Egyik családtagom még cuppog is hozzá. Fogja a csontot, és módszeresen cuppog rajta, utána az ujját nyalogatja, és még hangosabban cuppog... olyankor mondom neki, hogy hagyja abba, mert marhára idegesítő... és utána elkezd lovagolni a témán, és "vicceskedik". Ha felállok az asztaltól meg megsértődnek, mert igénybe veszi a szellemi képességeiket, hogy ne cuppogjanak, és szürcsöljenek.

Mint a fogyatékosok :D Ezért nem is eszem, csak a szobámban, egyedül, többnyire.

2013. aug. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem szürcsölnek a szüleim, én viszont igen. Mindent, nem csak levest. Imádom szürcsölni a kakaót, a levest, a teát, az üdítőket. Eddig nem panaszkodott rám senki. :D
2013. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, barátom családjában ugyanez megy :D

Az anyja kikészíti a mogyorót, és rágcsát az asztalra, mert úgy mutatós... erre jönnek a vendégek, és 4-5 negyven éves figura beszélgetés közben rágcsálja a mogyorót. Mert anélkül nem lehet beszélgetni, hogy ne legyen tele a szájuk...

Utána az ebéd még hangosabban telik. Ez kb úgy néz ki hogy mi ketten megkövülten ülünk az asztalnál, miközben a szélrózsa minden irányából változatos frekvenciákban érkeznek a szürcsölések.

Hát, kettőt találhatsz, hogy kik kerülnek górcső alá...

Komoly önuralmat kíván, hogy a villa ne tévedjen el a kezemből, míg két falat kaját nehezen magambapaszírozok, elvégre mégis illetlen dolog lenne valakinek a hátába állítani. :*

2013. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem apám szürcsöl, elég undorító. De ami még rosszabb, amikor szinkronban nyalogatják az ujjukat, meg cuppognak és még röhögnek is rajta. Na, ott szokott elszakadni a cérna.
2013. aug. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát... ismerek olyan párt, akik meg azon röhögnek, hogy egymásra finganak. Bár, azt nem tudom, hogy közben szürcsölnek is e néha. :D Ízlések és pofonok .:)
2013. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!