Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A Magyar emberek vérében van...

Kacsacsoruemlos kérdése:

A Magyar emberek vérében van a fikázás?

Figyelt kérdés

Főleg internetes hozzászólásokra értem. Akár FB komment akár név nélküli, szakmai cikkeknél is gyakran olvasok fanyalgó kommenteket, személyeskedést..stb miközben maga a cikk konkrétumokat közöl, de ott is megy a kötekedés...

Ez kicsit furcsa. Ez más országokban is így van?



2013. aug. 3. 03:41
 1/4 anonim válasza:
100%
én az orromból szoktam fikázni . de mindenhol van kötekedés. nem hungarikum/magyar virtus
2013. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt egy vérvizsgáló laborban kellene kideríteni.:)

De ha olvasnád a külföldi oldalakat, ott még rosszabb a helyzet.

2013. aug. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egész világon ez megy. Szoktam én is külföldi oldalakat nézni, semmivel se különbek.
2013. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze h így van külföldön is vannak trollok csak mivel te nem ott élsz v nettezel így nem tudsz róluk. A hülyeség nem országfüggő.


Mellesleg azért van ez a sok fikázás mert gond nélkül beszolhatsz bárkinek anélkül h megverne, szemébe kéne nézni...


Ezért egyesek ezt használják feszültség levezetésre mint egyfajta szelepet.

A primitívítás új utat talált magának.

Ez ellen semmit nem lehet tenni ez a net mellékterméke.

2013. aug. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!