Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem képesek egyes...

Miért nem képesek egyes emberek köszönni, ha köszön nekik az ember?

Figyelt kérdés
Még ismerősök is, munkatársak is sokszor csak néznek bambán, de visszaköszönni nem tudnak, miért? Semmibe vesznek, vagy mi bajuk? 26/L
2013. júl. 25. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez ugyan őket minősíti, de nagy otrombaságnak tartom. Van, aki egy idő után feladja, és nem köszön többet annak, aki nem viszonozza. Én nem ilyen vagyok, engem nem minősít az, hogy bunkó mód nem köszön vissza az illető. Köszönök tovább, de nem tiszteletből! Csak megszokásból.
2013. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

En az ilyeneknek dupla olyan hangosan, szinte kiabalva koszonok, es egyenesen a szemebe nezek. Ha ezek utan nem koszon vissza megallok, nezek a szemebe nehany masoercig. Utana ismet koszonok.

Szerintem nincs az az ember aki ezek utan ne koszonne vissza!

2013. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni az ilyenekkel. Nálam ha ezt eljátsza mondjuk 2x 3x utána már én sem köszönök neki.
2013. júl. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értem...

Az a vicc, hogy volt már, hogy kedvesen elbeszélgettünk, legközelebb köszönök és bámul bele a képembe.

Nem mondom, előfordul, hogy valaki nem veszi észre a másikat, de azért az látható..


A lakóhelyemen is megfigyeltem. Egy házban lakunk x éve, rendszeresen összefutunk, köszönök és bámul bele a képembe.... Liftben is volt, beszállunk, én kedvesen: jó reggelt! és néz.... Nem értem, olyan nehéz visszaköszönni?

2013. júl. 26. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt nem értem, miért nem lehet visszaköszönni, a bunkóság netovábbja, ha vki ennyire se méltatja a másikat. De a legjobb, hogy ha az ilyeneknek nem köszönsz, mivel sosem köszöntek vissza, még ők mondják rád, hogy bunkó vagy, mert nem bírsz köszönni. No comment...
2013. júl. 26. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Néha van, hogy annyira elgondolkodok valamin, hogy nem fogom fel, hogy nekem most valaki köszönt. Egyébként jobb ismerősöknek mindig, a többieknek meg mikor kedvem van akkor köszönök.
2013. júl. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is így vettem észre, sokan, ha nem vagyunk olyan jóban csak akkor köszönnek, ha van kedvük, na szerintem ez egy hatalmas illetlenség, mert, ha már megtisztelem azzal, hogy köszönök neki, igenis vegye a fáradtságot és köszönjön vissza, nem kerül semmibe. Nem értem ezt a hozzáállást, utána meg csodálkozi, ha nem köszön neki újra az ember.
2013. júl. 26. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!