Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Másnak is furák a pesti emberek?

Másnak is furák a pesti emberek?

Figyelt kérdés
Pár éve amikor főiskolára jártam, akkor Pesten éltem, egyébként vidéken születtem, töltöttem a gyerekkoromat, éltem 18 éves koromig. Fősuli után Németországba költöztem, ahonnan most tértem vissza és Budapestre költöztem. Iszonyat furák az emberek itt számomra :S

2013. jún. 3. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
milyen szempontból furák?
2013. jún. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Mit mondtál az anyámra ? :)
2013. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Én pesti vagyok. Magamat furának tartom, de másokat is, análkül, hogy tudnám, hogy pestiek-e vagy sem. People are strange! :DD
2013. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én budai vagyok egész konkrétan:)

Hogy milyen szempontból furcsák azt nem tudom, de egy biztos: itt mindenféle embert megtalálsz!!

2013. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
A beképzelttől a bunkóig mindenfélét megtalálhatsz Pesten.
2013. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is azok voltak. Én Szlovákiából mentem Budapestre, tanulni. Az ismerőseim azt tanácsolták, ne menjek, mert kibírhatatlan. Nos, igazuk lett.
2013. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Hát akkor én a másik véglet vagyok. Mi a családdal Erdélyből költöztünk Pestre és nekem személy szerint semmi bajom se az emberekkel se a várossal.


Jó persze barmok mindenhol vannak de én ezt nem egy város számlájára írnám. Ahogy máshol is itt is vannak értelmes emberek. Nem értem milyen szempontból lennének furák a Pestiek.

Persze én is ismerek olyan lányt aki leérettségizett itt és aztán vissza ment abba a kis faluba ahol eredetileg élt .

Viszont én teljes mértékben jól érzem magam Pesten.


24 F

2013. jún. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Németország meg vidék után elhiszem, hogy fura. Egyébként semmivel nem furább, mint bármely másik (nagy)város, sem pedig az itt élő emberek nem furábbak, mint máshol.
2013. jún. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem pestiekről van szó ,ha nem a magyarokról......fura a mentalitásunk,reakciónk stb

NEM VAGYOK NEMZET ELLENES,ENGEM MEG NE KÖVEZZETEK:((((

De am komolyan,nem vagyok egy százas népség:oooo

2013. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!