Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért jövök ki jobban az...

Miért jövök ki jobban az ellenkező neműekkel?

Figyelt kérdés

Sosem voltam igazán 'csajos' csaj. Az elmúlt kb 2-3 évben kezdtem el komolyabban foglalkozni a sminkkel és a 'csinosabb' öltözködéssel, de nem vagyok az a 'tipikus' nőies nő. A technikai dolgok érdekelnek, leginkább az informatika.


A környezetemben leginkább (sőt), a férfiakkal, 'fiúkkal' találom meg a közös hangot, velük jövök ki a legjobban. Velük könnyebben kötök 'barátságot', hamarabb találom meg a közös hangot (nem csak egy-két beszélgetés erejéig, mint a nő, lány társaimmal, hanem évekig).


Teljesen mások ilyen szempontból a 'másik' nem. Lazábban veszik a dolgokat, mint mi, 'nők'.


Miért van ez?



2013. júl. 13. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, én is pont ugyanilyen vagyok. A nagyobbik lányom is szinte csak fiúkkal barátkozik (nem "azért", még kisiskolás), azt mondja velük jobban kijön, több a közös téma. A kisebbik meg pont az ellentétünk.
2013. júl. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is valami hasonló vagyok csak én az idősebb emberekkel jövök ki jól. Van 42 éves 55, és 80 éves barátom.

És nem tom mért de velük el tok normálisan beszélgetni.

Komoly témákról.

Lehet azért mert ök nincsenek leragadva a csajok, pia, bulik témánál.


Elnézést ha valamely 20-on éves nem ilyen de én csak ilyeneket ismerek.

Ez a tipikus nem vagyunk túl műveltek a szókincsünk is elég gyatra és akinek nincs b nője ez b.zui típusok.


Na az ilyenekkel soha nem jöttem ki jól.

Valszeg te is valami hasonló lehetsz, de szerintem nem attól nő egy nő h van rajta 10 kiló festék meg miniszoknyát hord.

2013. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerencsére én jó pár intelligens huszonévest ismerek (jómagam 22 vagyok), akikkel marhulni ugyanúgy lehet, mint komoly dolgokkal beszélgetni :)

Amúgy érdekes, én kiskoromban mindig lányokkal barátkoztam, most pedig inkább fiúkkal, férfiakkal, illetve fiúsabb lányokkal. Engem is érdekel a technika, a számítógépes játékok, amik nem mindig bejövős témák a hölgyeknél :D Én is csak az utóbbi pár évben kezdtem nőiesebben kinézni, de belülre pont, hogy elfiúsodtam... érdekes.

2013. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Plusz lazaság kérdésben: az én cinikus, "oltogatós" stílusomat is jobban veszik a fiúk, ezért is vagyok velük szívesebben. A nők kicsit túl komolyan veszik az efféle kedélyes piszkálódást, és sűrűbben megsértődnek.
2013. júl. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert ilyen a személyiséged. Ennyi. Nem kell túlmisztifikálni.
2013. júl. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!