Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha van komoly kapcsolatotok,...

Ha van komoly kapcsolatotok, akkor nem barátkoztok ellenkező neműekkel?

Figyelt kérdés
Az ellenkező nemű legjobb barát volt eddig, most borította a bilit, hogy szerelmes belém. Nem tudom kezelni a helyzetet, nem találkozom vele, nem beszélünk, de ez nem megoldás, mert előtte rendszeresek voltak a találkák, beszélgetések. És ez igy nem jó. Mik a tanácsok?
2013. jan. 1. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem tudja elfogadni, h te mással jársz, mással vagy boldog, akkor ez a megoldás, h nem beszéltek.
2013. jan. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt mondja, h szeretne továbbra is találkozni velem. És igy jobb, mint ha sehogy sem. Már gyerekkorunk óta barátok vagyunk, majdnem 10 éve. Csak nem tudom nekem mit kéne tennem
2013. jan. 1. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
És ez már mióta barátkozás? Konkrétan szerelmet vallott neked. Ha nem akarsz tőle semmi komolyat, hanyagolnod kéne, hizs csak őt szopatod evvel, azt hiheti, hogy még van esélye nálad. Én megszaktíanám vele akapcsolatot, mert csak fájdalmat okozol neki avval, hogy beszéltek, hisz nem kaphat meg téged.
2013. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ott a pont
2013. jan. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha csak egy icipici eszed van és egy kis jóérzés benned, akkor nem találkozol többet vele. Mert ezzel egyrészt megbántod a párod, nem azért, mert egy baráttal találkozgatsz, hanem azért, mert egy olyannal, aki szerelmes beléd. Másrészt azért, mert a barátodnak így lehetetlenné teszed a továbblépést, hogy elszakadjon tőled, hogy "meggyászoljon" és tovább lépjen, hogy később kialakíthasson egy egészséges kapcsolatot.

Más esetben azt mondanám, hogy igen, ha egy komoly kapcsolat fennáll is lehetnek ellenkező nemű barátok, de így tényleg csak megnehezíted mindenki helyzetét, ha továbbra is tartod a kapcsolatot barátként valakivel úgy, hogy ő nem barátként tekint rád.

2013. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!