Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik/Csajok! Volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/Csajok! Volt már olyan, hogy komoly párkapcsolatotok volt (én esetemben távkapcsolat) és találkozgattatok más ellenkező neműekkel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
találkozni miért ne találkozhatnál más neműekkel...?? csak ne csald meg! amugy meg ne haragudj hogy ezt mondom de a távkapcsolat alapból halálra van ítélve! :S
2010. máj. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen volt, még 18-20 éves koromban. akkor úgy gondoltam, még fiatal vagyok egy komoly kapcsolathoz. randizgattam, flörtölgettem, de semmi több. egy pasi volt, akivel volt csók, és több is néha-néha, de megmondtam neki, hogy nem akarok tervezni, elég ha csak egy héten 1-2-szer talizunk. a többiekkel meg randi - mozi, vacsi, kávé, buli. ismerkedés. de semmi több. egy barinőmnek meg volt komoly kapcsolata, mellette megismerkedett egy sráccal és randiztak. de aztán egy hét múlva szakított az pasijával az újabbért. azóta is együtt vannak.
2010. máj. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyértelműen igen.

Sok barátom van, fiuk lányok egyaránt. Sőt, többnyire fiukkal szoktam bulizni. A nyári munkahelyemen a barátaim fiuk. Ez számomra teljesen természetes.

Eddig 3 pasim volt. Az egyikkel 3 évig a másikkal 1 évig voltam együtt, a mostani barátommal 1 éve tart a kapcsolatunk. Egy komoly kapcsolat a bizalmon alapszik. Ha zavarja, hogy fiuk vesznek körül, akkor el kell döntened, hogy melyik fontosabb: barátok, aki akkor is ott lesznek, ha elhagy a pasid és összetörve zokogsz napokon át, vagy egy olyan srác aki ribancnak néz, mert azt gondolja, hogy ha elenged egy fiú barátoddal csevegni, akkor rögtön meg fogod csalni.


20/N

2010. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem,én úgy értem,hogy volt pasitok/csajotok és közben randiztatok mással. Mert én pont most fogom ezt tenni:S távkapcsolatban élek a barátommal és minden 2.héten találkozunk és ez így nekem kevés:( és most van egy pasi akivel nagyon jól érzem magam és vele fogok randizni:/ tudom nemszép..dehát..:(
2010. máj. 6. 10:58
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
én is ezt tenném a helyedben. még fiatal vagy. meg hát a távkapcsolatnak általában nem lesz jó vége. én is így éltem régebben, nagyon jól elvoltam... :) persze ez nem azt jelenti, hogy randizgatsz egyszerre vagy 5 pasival és mindegyikel együtt vagy szexuálisan is. csak érezd jól magad velük, aztán hátha valamelyikkel kialakul egy komolyabb kapcsolat is.
2010. máj. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt ilyen. Én elítéllek amiatt, hogy a meglévő kapcsolatod mellett randizol!

Ha úgy érzed, hogy a távkapcsolatod nem működik, akkor szakítsa fiúval és játsz tiszta lapokkal. Ha már randizgatsz mással, nálam az is megcsalás. Valószínűleg nem vagy szerelmes a párodba és nem is tisztelheted eléggé. Akkor minek vagy vele?


Ne játsz vele! Lépj ki a kapcsolatból és keress magadnak olyan pasit, aki kellő közelségben van hozzád.

2010. máj. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De szeretem! csak a távolság..nem akarom elhagyni,viszont a másik fiút is nagyon kedvelem..
2010. máj. 6. 11:45
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha komoly lenne a kapcsolat nem randiznál mással.

A távolság biztos rossz,én szerencsére nem voltam ilyen helyzetben.Te tudod,randizz és meglátod mi lesz,de ha nem csak egy futó kaland lesz,hanem párhuzamosan tartna a régi kapcsolatod mellett,akkor szakíts a régivel,mert biztos nem érdemli meg,hogy átverd.És ki tudja,lehet ő is ilyen helyzetben van a távolság másik végén mint te,és akkor mindkettőtöknek könnyebb lesz.

2010. máj. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél nem randiznál mással. Hazug vagy még saját magaddal szemben is.
2010. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hiszen az egyik legjobb fiú barátom egy iskolába jár velem. :D De semmi nincs köztünk, mert van barátom. :)
2010. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!