Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik/Csajok! Volt már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/Csajok! Volt már olyan, hogy komoly párkapcsolatotok volt (én esetemben távkapcsolat) és találkozgattatok más ellenkező neműekkel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 6. 10:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Láthatóan megoszlanak a vélemények. Szerintem megér egy-két próbát, aztán persze ha nagyon jónak ígérkezik, akkor dönts! Azért 2-3 hétnél tovább ne legyen egyszerre kettő.. (addig még érthető, mert kell egy "próbaidő") Persze kinek mihez van gyomra..

Aztán persze ha 12.85-as tényleg a pasija, és nem csak melléragozta, akkor már úgyis mindegy..

2010. aug. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
mig ő othon várja h találkozzatok végre és abba a hitbe él h szereted te más fiuval szorakozol őt meg hülyéreveszed legalább lennél hozzá őszinte egyértelmü hogy nemszereted ha más felé kacsintgatsz
2010. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mind1, hogy táv, vagy nem távkapcsról van szó...

Így is, úgy is randa dolog. Mindenki megérdemli, hogy őszinték legyenek vele, még akkor is, ha az fáj.

Próbaidő??? Ilyen nincs komolyan!!! Szerinted mi egy kapcsolat? Szerződés? Persze, ki haragudna meg érte, ha mondjuk 1 éve együtt vannak, a lány meg bevallja, hogy 2-3 hétig még megvolt neki az előző is, mert ő csak próbaidős volt! Na meg az anyja p.csáját! Nem egy kib@szott munkahelyre jelentkeztem! Úgyhogy a próbaidős válaszoló ne emberek között keressen kapcsolatot, az állatkertben sok a hozzá hasonló.

2010. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Jó, akkor keress a próbaidő szóra egy ideillő szinonimát, idegbeteg.

És nagyon jól esett az általánosítás, köszi. Kétéves kapcsolatban vagyok egy EMBERREL, és tiszta a lelkiismeretem, megbízunk egymásban. Jött már be más pasi, de ennyi, és szeretjük egymást.

Csak el tudok képzelni olyan helyzetet, amikor ez a legjobb megoldás. Mert ne hagyja rögtön ott valaki a szerelmét csak mert megtetszett valaki.. aztán mégse, de akkor már késő, mert elhagyta. De mindegy, te valszeg összesen max kétféle helyzetet tudsz elképzelni, a feketét és a fehéret. (Csak hogy érezd, milyen vicces, mikor valaki egy kommentből kikövetkezteti, hogy te milyen ember vagy.)

2010. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!