Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit csinálnál azzal, aki az...

Mit csinálnál azzal, aki az itt kiírt kérdésedre vagy más kérdéseire nem válaszol rendesen, csak kötekedni jár ide és lepontozni más válaszait?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hülye kérdésekre hülye válaszok szoktak menni.

A pontozás szintén a hülyéknek van, a normális embereket a mondanivalója, és a nem a pontszáma minősíti.

Egyébként, én megböködném őket puha párnákkal.

2009. okt. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lassan már nem merek hozzászólást írni, mert mindig van olyan jószándékú emberke, aki lepontoz, aztán meg azt hiszem, én írtam valami rosszat, holott nem.
2009. okt. 18. 20:48
 3/7 anonim válasza:
0%

Jön a GINhad fizess GIN-t vagy az absint erejével súlytunk le rád.


Mert különben hozom a rortvátoros ganérobbantóm és a digitális hurkatöltőt csakrammal együtt oszt rábaszó mert a dizeles szintetizátoros savas hűt őfolyadékal ellátott fluxuskondenzátorom egy stabil féregjáratot nyit a szomszédos galaxisban lévő kocsmába a büdös hugyos pakisztáni nösténybakkecskékkel együtt ahol vár rád az alkoholista reprikátorok zetorrá reprikálódott transformers hada akik teljesen titokban fekete jukakat hoznak létre és oda gyűjtik a sörös üvegeket tető nélkül! a tet őket megerő szakolják és külön gyűjtik de ez még mind semmi mert mert ha elkapnak egy szupernovát akkor még GIN-t is sikerülhet előállitaniuk a felszabaduló energiából és néhány bakkecske szőrbő l de a 300 kiképzett vadparaszt megitta az összes gint és sikerrel veszik fel a harcot a digitális hurkatöltőnek transformálódott nikontin tapasz függő reprikátorok seretgével akikek megvert a Kunigunga utcában lévő radioaktiv vaddisznók antiszociális gyülekezete mert ők nem voltak nem bebaszva a kecskesz őrbő l és a szupernova erejéből el őállitott GIN-től és még a hugyosok szövetségének a tagjai is voltak pedig ők aztán tényleg zetorrá változott Skodalimuzin gyártó kókuszdiók voltak.



[link]



UI: A szerz ők kijelentik, hogy e mű alkotásakor semien alkohol és narkotikum hatása alatt nem áltak.

2009. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
én is ugy érzem hogy. van olyan aki szándéksan pontoz le le egy korrekt jó válaszadót.
2009. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Van olyan kérdés, amibe nem lehet nem belekötni, mert a kérdező nincs tisztában azzal, hogy hülyeséget kérdez.


Az értelmes kérdésekre ez nem vonatkozik, ott csak unatkozó emberek kötekednek.

2009. okt. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Én egyszerűen átugrom, válasz nélkül, ezeknek ez 'fáj' a legjobban.. (ha nem reagálsz rájuk, azaz levegőnek nézed őket)
2009. okt. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
De mondjuk most is le lettek pontozva, az előttem válaszolók, és szeritnem én is le leszek! nem lehet a hüly*kkel mit csinálni, nem lehet őket innen kiírtatni sajnos, mert hát akkor csak páran lennék
2009. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!