Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jó mindig lepontozni...

Miért jó mindig lepontozni másokat? Unatkozol és ezzel töltöd az idődet?

Figyelt kérdés
Nem vagyok már kisgyerek, de itt az oldalon egyre több ilyen ember van, aki akár gyerek, akár nem, gyerekként is viselkedik. Nem igazán értem, hogy az oldalon lassacskán már válaszolni sem lehet senki kérdésére, mert a többség számára nem hasznos..így következnek a lepontozások sorba. Attól még, hogy szerinted nem volt hasznos a válasz, a kérdező számára még lehetséges, hogy igen. Egyáltalán azt sem értem, hogy miért kell másoknak a kérdező helyett értékelni?? Csak úgy heccelésből?
2011. aug. 30. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyira nem érdekel, hogy el sem hiszed. Miért foglalkozol vele? Feleslegesen ne pazarold rá az energiáidat, ennél csak fontosabb dolgok vannak az életben! :-)
2011. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hm... igazad van kedves válaszadó! :) Köszönöm :)
2011. aug. 30. 16:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Én akkor pontozom le, ha nincs igaza.
2011. aug. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha _szerinted_ nincs igaza.
2011. aug. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ha _szerinted_ nincs igaza."

Jó, legyen.

De pl. "Szerinted.." kérdéseknél, meg olyanoknál, ahol személyes véleményekre kíváncsiak a kérdezők, sose pontozok le olyat, akivel nem értek egyet.

2011. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én értem. :)
2011. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!