Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt kérdezik: Miért kellett...

Azt kérdezik: Miért kellett engem lepontozni?

Figyelt kérdés
Ilyeneket kérdeznek... Honnan tudják egyesek azonnal, hogy lepontozták őket, hiszen egy-egy lepontozás még nem mutatkozik azonnal a "%-os hasznos válaszokat ad" -nál ?
2011. aug. 17. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha elegen értékelnek egy választ, akkor az gyorsan láthatóvá válik, persze nem az összesítésben, hanem az adott válasznál.
2011. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Ezt a lepontozós hülyeséget a nyafogós kismamák szokták irkálni...Talán azért fáj nekik,mert nem képesek elfogadni a tényt,hogy nem az ő válaszuk a legjobb,és ezáltal nem kerülnek feljebb a listán.Na most ezért a válaszért engem is lepontoznak.:D De ez engem nem izgat,nem azért járok ide,hogy első legyek.
2011. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Így vagy úgy, Neked jár a zöld pracli !
2011. aug. 17. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

énis felpontoztalak utolsó :)

igazad va nne mazért kell idejönni,hogy első legyen az ember,mert tízediknek jobb lenni:D

2011. aug. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a pontokat.:) Amint látjátok valakiknek bántotta a szemét és pirosat nyomtak.De engem ez cseppet sem zavar,mert valószínűleg mára ennyi öröme jutott,hát akkor tegye csak.:) Most megsúgok nekik valamit,[a többiek fogják be a fülüket és csukják be a szemüket :D] nem a pontok miatt járok ide,hanem van egy témakör amiben nagyon jól eltémázgatunk páran,emailezgetünk és a facen is van egy oldalunk amin társalgunk.Na én csak ezért jövök,hogy megnézzem van-e valami fejlemény és néha egy-két kérdésbe beleolvassak.:)
2011. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Irigyellek, hogy a modern technikát olyan ügyesen forgatod a magad hasznára, épülésére és szórakozására.
2011. aug. 18. 08:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne irigykedj,mert ha látnád,hogy néha egy-egy emailnél mennyit bénázok...:D De úgy veszem észre,hogy kezdek belejönni.:) Barátkozós típus vagyok,így könnyen tudok társalogni mindenkivel,hamar megtalálom a közös hangsúlyt,így nagyon sok beszélgetőpartnerem van.Aminek szívből örülök,mert nagyon szeretek beszélgetni,szívesen meghallgatok bárkit és ha tudok szívesen adok tanácsot vagy segítséget pár jó szóval,néha sokaknak az is jól esik.
2011. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!