Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell emiatt lepontozni?

Miért kell emiatt lepontozni?

Figyelt kérdés
Ha már nem automatikusan bólogatok a kérdező véleményére, hogy az a jó, akkor egyből le vagyok pontozva. Pedig még az is lehet hogy nekem van igazam. PL.:Itt volt egy 13 éves kislány, aki kiszívta a barátja nyakát, és kérdezte mennyi idő alatt múlik el. Én erre odaírtam, hogy 13 évesen még ne ezzel foglalkozzon, és egyből 1%-kal csökkent az eredményem. Eddig 79%-ban hasznos voltam, mostmeg az ilyen hülyék miatt már csak 69%.És amiért csak ennyi az eredményem, már a komoly válaszaimat sem veszik komolyan.
2011. júl. 2. 10:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ezvan sprite:)
2011. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
kösz(y)
2011. júl. 2. 11:17
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
jah, nekem is még elég jó volt a százalékom régen
2011. júl. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
amúgy az egy dolog, hogy lepontoznak, van olyan amikor ok nélkül törlik a válasszokat
2011. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Igazad volt abban amit mondtál, de!

Nem a kérdésre válaszoltál és a "pontozási kérdés" úgy szól, hogy "hasznos volt szerinted ez a válasz?"

A kérdés az volt hogy mikorra múlik el.

Te a válaszodat nem erre irányítottad, tehát a kérdésre nem volt haszonos a válasz.


Másik oldalról pedig százalékarányban láthatod az elért eredményedet. Ami azt jelenti, hogy ha te naponta megválaszolsz akár több kérdést is, és arra senki nem fog értékelés adni (se jót, se rosszat), akor a százalékértéked romlani fog!

Miért?

Azért, mert teszem azt ha van 100 válaszod és ezt 80%-osra értékelték a többiek, akkor ez azt jeletni, hogy 80 kérdést lájkoltak, 20 pedig nem tetszett a többségnek.

Ha most megválaszolsz még 100 kérdést, de senki nem fog itéletet hozni ezekre, akkor az arányod úgy néz ki, hogy van 200 válaszod amiből 80-ra mondtak "OK"-t.

Ez máris leviszi negyven százalékra az eredményedet.

2011. júl. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..


Ez a kérdező sem gyenge, már az első válaszoló teljesen normális, használható választ adott, mégis 34%-on áll.

2011. júl. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Bírom az ilyeneket. Ez van, ha nem tetszik neki a válaszod, így jártál...

És az milyen, amikor kiírják, hogy "szeretsz szopni?" Erre írják a válaszokat, és aki megmondja, hogy nem, vagy teljesen normálisan válaszol, csak éppen nem annyira szeret, akkor is lepontozzák?

Mondjuk én nem nézem, már a %ot, mert 40%-os is írhat értelmes választ.

2011. júl. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

Heheh, hát ez pont olyan példa volt ahol te nem a kérdésre adtál választ, hanem kötekedtél. Szerinted érdekelte a kérdezőt, hogy szerinted mivel kellene foglalkoznia?


11:25

A százalékok a pontozásból vannak számítva, ami nincs pontozva az nincs beleszámítva. Nem tudom honnan szedted ezt.

2011. júl. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hogy honnan szedtem az elképzelésemet a pontozási rendszerről?


Először is, az álltalad leírt rendszer valóban (sokkal) logikusabb, mint amit én írtam, de mégis amikor megnézem a saját állapotlistámat, azt látom, hogy az összes általam megválaszolt kategoriánál felfelé mutató 2-3 nyíl látható, a százalékom, pedig ennek ellenére néhány naponta esik egyet-egyet, de mindig csak azokon a napokon, amikor válaszolgatok a kérdésekre (ne gondolj semmi extrára, 2-3 hét alatt esett két százalékot).

Ezért gondoltam, hogy mégis csak számolva vannak azok a válaszok is, amelyeket nem értékelnek a többiek!

2011. júl. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Olvass róla részletesebben, alul le van írva, hogy azok a nyilak a toplista helyezésedről szólnak, nem a százalékodról. És a mínusz értékelés a százalékodra is mínusszal hat.
2011. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!