Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Muszáj mindenkit lepontozni?

Muszáj mindenkit lepontozni?

Figyelt kérdés

Kérdik hogy mi a véleményed erről meg erről stb., aztán valaki megírja a személyes tapasztalatát és lepontozzák...

Ez olyan mintha csakis más véleményét másolnád meg minden...

Akkor meg már nem is éri meg írni mert ők nem azt tartják szem előtt hogy mi a kérdés csak azt hogy nekik mi a véleményük.. ez akkora baromság már :@ */L


2011. márc. 18. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem akarsz lepontozódni, akkor kerüld el a vallás és a politika témakört. Ott éli ki magát a sok csőlátásban szenvedő és/vagy vallási fanatikus emberke, akiknek ha nem azt írod amit hallani akarnak, nullára pontoznak.
2011. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Rám is lehet...59%-nak már ugy is mindegy....
2011. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Az 1.vsz-t még kiegészíteném a Családi Kapcsolatok témakörrel. Ott is szinte mindenkit lepontoznak, aki a személyes tapasztalatát írja le, vagy csak más a véleménye. :) Oda csak az írjon, akinek nem számít a pontozásos dolog. :D
2011. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, mert a kérdezőnek magának kell megtalálnia a helyes megoldást, főleg ha véleményt kérdeznek. A legjobbat akkor teszik vele a válaszolók, ha többféle, akár ellentétes véleményt is kap, persze nem szidkozódva a levegőbe pufogtatva, hanem érvekkel. Így tud reálisan, minden szempontot mérlegelve, figyelembe véve és átlátva a legjobban dönteni, véleményt kialakítani a kérdező is!
2011. márc. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jah ez annyira idegesito. En is meg akartam kerdezni.


Am annyi a baj higy like es dislike kezekkent hasznaljak... Lehet + es - jelnek kene lennie es akkor nem az alapjan ertekelnek a valaszokat hogy mennyire tetszett nekik, hanem hogy volt-e koze a kerdeshez.


Persze nekem is van h nem olyan valaszt irnak ami az en ertekrendemmel egyezik, de az is valasz, az az o velemenye...


Jah igen gyerekneveles is felejtos.

Tegnap kaptam 0 %-ot...a kismamik veszelyesek -.-


Nah mindegy... Ez like dislike gombkent mukodik ennyi.

2011. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már olyan kérdést is láttam, hogy valami (nem emlékszem, mi volt a téma) szerinted igen vagy nem?

Egyrészt ott van, hogy ez eldöntendő kérdés, vagyis akár az igen, akár a nem válasz helyes. Másrészt ott van, hogy "szerinted", vagyis szubjektív vélemény - márpedig én azt gondolok, amit akarok. És mégis: aki "szerint" a válasz "nem", azt lepontozták.

Vajon miért?

2011. márc. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, a kismamák, meg a terhes nők is veszélyesek. Nem csak itt, hanem a való életben is. A nyelv, amit használnak, meg maga a halál... "9 hós babómat nem tudom szopizni mert elapadt a tejcim"
2011. márc. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:40 Én is erről beszélek hogy SZERINTED és akkor lepontoznak mert ők ugyebár jobban tudják hogy nekem a kék tetszik jobban vagy a lila (példaként) és az annyira idegesítő...
2011. márc. 19. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!