Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A suliban ha unatkozol az...

A suliban ha unatkozol az órákon mit szoktál csinálni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

általában gondolkozok, úgyértem akármin..

de általában megpróbálok odafigyelni..

énekórán pl. rajzolni szoktam...

vagy egy-egy nagyon uncsi órán mondjuk megint : ének, akkor a következő órai TZ-re tanulok, előveszem a bioszkönyvet/füzetet és nézem..

2011. aug. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam unatkozni. Általában odafigyelek, ugyanis észrevettem, hogyha órán figyelek, itthon sokkal kevesebbet kell tanulnom. Jó, nem feleannyit, mintha nem figyelnék, de azért sokat jelent, ha 3 óra helyett pl. 2 órát tanulok és így jók az eredményeim. Ha meg már úgy ott vagyok, figyelek.

Én ha végképp unatkozok és olyan óra van, hogy nem gáz, ha nem figyelek és lesz valami tz vagy tételdoga, akkor azt szoktam átnézni.

Osztálytársaim egyébként facebookozni szoktak telóról, rajzolgatni, zenét hallgatni telefonról (főleg lányok, mert a hajuk eltakarja a fülhallgatót), aludni, csak úgy nézelődni, beszélgetni szoktak.

16/L

2011. aug. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gitározok (ha már zene kategória) :DDD

Amúgy én is inkább következő TZ-re tanulok

2011. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
eztt cscak velethlenul raktottam zennne katteghorjabba.:_
2011. aug. 23. 11:18
 5/9 anonim ***** válasza:
nálunk van olyan, hogy egész órán felelünk, és, ha én feleltem le először, az óra többi részén unatkozom. Olyankor dalszövegeket írok, ismétlek, rajzolok, magamban énekelek (a fejemben, nem félhalkan:D)
2011. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
dde en nhem fokog dallszovhegt írnni vhalammi massst nee mtudtdok?
2011. aug. 23. 11:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Én mindig eszek, iszok. Osztálytársaimmal levelezünk :D
2011. aug. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 hümi ***** válasza:
rajzolgatok a padra, akkor rengeteg minden eszembe jut és tök kreatívnak érzem is magam :DD zenét hallgatok, padtársammal dumálok..
2011. aug. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Unatkozik? Vegyen mosómedvét!
2017. aug. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!