Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire kellemetlen szerintet...

Mennyire kellemetlen szerintetek ha valaki nem megy el a BC diplomaosztójára?

Figyelt kérdés
mit kellene ilyen emberről gondolni?

2013. júl. 6. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Nekem két diplomám van, egy diplomaosztóra sem mentem el, mert mind a kétszer kicsi gyermekkel voltam otthon. Odaadták utólag, nem volt probléma. (azt kell rólam gondolni, hogy előszeretettel szülök az egyetemen)
2013. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
A lényeg: érted rendezik meg, de te rá se rántsz. Ez téged minősit, nem az iskolát vagy a tanári kart.
2013. júl. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Általában az első diplomának annyira örül az ember, hogy ki sem hagyná. Másodiknál már jobban előfordulhat, hogy voltam már egyen, nem volt akkora nagy szám, esetleg már dolgozik, így nem megy el. Oké.

Ha BSc-s diplomaosztónál úgy gondolja, hogy nem megy el, pl mert fizetni kell érte, az is érthető.


Ha csak úgy szimplán nincs kedve elmenni, azt mondjuk furcsállanám.


Viszont ha nem megy el, akkor illene szólni előre az egyetemen, hogy kihúzzák a listából, mert az már tényleg ciki, hogy mondják hogy Kis Piroska és nem mozdul senki.

2013. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!