Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tennétek furkálódó,...

Mit tennétek furkálódó, kellemetlen kolléganővel, hogy ne tudjon ártani?

Figyelt kérdés
Már nagyon unalmas, de nem akarok az ő szintjére lemenni, az udvariasabb formáit az elzárkózásnak pedig nem nagyon fogja fel. Pontosabban gyengeségnek értékeli, és még jobban olyan, mint egy elefánt a porcelánboltban. Pfű
2012. febr. 17. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Négyszemközt kell beszélni vele hogy miért teszi.Többféle oka lehet ezeknek a furkálódásoknak.

Nekem is volt egy olyan kolléganőm aki mindig furkálódott .Tények elé állítottam hogy mondja meg miért teszi.Jobban meg akart felelni a főnökünknél.De szépen elmagyaráztam neki hogy mivel fog járni ha nem hagyja abba...Abba hagyta ,sőt azóta jó barátságban vagyunk.

2012. febr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mit mondtál neki, mivel fog járni, ha nem hagyja abba?
2012. febr. 17. 11:58
 3/11 anonim ***** válasza:

---Semmit ne mondj neki.---

---Csapd agyon egy szívlapáttal és ásd el...---



Amúgy szóljatok a főnöknek, felettesnek, munkavezetőnek....stb. hogy rontja a munkamorált ha állandó jelleggel azt kell kontrollálnotok amit ő kever...


Ha nem válik be marad a szívlapát..

2012. febr. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A munka morál romlása miatt a munkátok gyorsasága, precizitása.....stb. Mérlegelnie kell a "Főnöknek" hogy megéri e a hatékonyságot kockáztatni egy dolgozó miatt... vagy ha lehetséges keresni neki valamiféle más munkafolyamatot...ahol nem kell vele együtt dolgoznotok..
2012. febr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sajnos, vagy hálisten, nem vagyok az erőszak híve, de annak sem, hogy szóljak a főnöknek. Amúgy ő régebben van ott. Oké, hogy ilyen a természete, de nagyon nehezen viselem már el, és az én teljesítményemet rontja, hogy ezen rágódok. Ami persze, az ő malmára hajtja majd a vizet.

Beszélni nem szeretnék vele, mert olyan, hogy leüvölti az emberek haját.

2012. febr. 17. 12:33
 6/11 anonim ***** válasza:

A hátát felkarmolni és besóóóóóózni!

Viccet félra téve, ha mindenkit nagyon zavar az illető magatartása, akkor bizony meg kell őt kerülni és a főnökének elpanaszolni a dolgot. Ha többen is panaszkodtok rá és nem ő a főnök kedvence, akkor hamar megszabadultok tőle. Az, hogy régebb óta van ott, mint te, még nem jogosítja fel semmire.

2012. febr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A Szívlapátot csak poénnak szántam... :)

Viszont tényleg a főnök a legjobb megoldás. Ez nem olyan mint az árulkodás. Beszélj a munkatársaddal hogy senki sem veszi jó néven amit csinál. Ha nem változtat akkor csak a főnökség marad....

2012. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez jogtalan ezt nem tehetné meg.Ha a telefonodat használhatod a munkahelyeden,vedd fel ahogy viselkedik veled.És a felettesednek add le.


Az én munkatársnőm értelmesebb volt ,megértette miről beszélek.Ha ordított volna,akkor ugyanezt tettem volna vele ,felvettem volna a telcsire és neki annyi.De munkavédelmi előírás hogy nem terrorizálhat ,kirúghatják ha tudod bizonyítani amit művel.

2012. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem csak ordít. Nem csak szemtől-szembe támad, akkor inkább olyan gúnyos, kioktató. Smúzolni jár, a legtöbb esetben ki sem derül, hogy miről, ha igen, akkor meg lehet magyarázkodni. Egyszóval, olyan áztatós.
2012. febr. 21. 15:56
 10/11 anonim ***** válasza:

HA sokkal fiatalabb vagy nála akkor azért lehet veled olyan ellenséges.Meg akarja mutatni hogy Ő okosabb nálad.Irigy rád és bosszúálló a fiatalságod miatt.Én erre gondolok.Legjobb az ilyen munkahelyről elmenni és keresni egy másikat .Nehéz a mai világban elhelyezkedni,de többet ér a nyugalom annál minthogy ilyen rideg és nagyképű munkatárs tönkretegyen.

Remélem sikerül vagy megszabadulnod tőle ,vagy kívánom neked hogy találj egy megfelelőbb munkahelyet a számodra .Semmi nincs elveszve ,Jézus segít,Imádkozom érted...

2012. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!