Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan titkod amivel...

Van olyan titkod amivel tönkretehetnél valakit? Rólad van valakinek titka amivel ártani tudna neked?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Fodrász vagyok, a vendégeim 60%-nak tönkre tehetném, bár ők is az enyémet.
2011. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
olyan titkom nincs amivel tönkretehetek valakit, de a sz@rt megkavarni arra biztos jó lenne, de nem élek vele, pedig az illető nem éppen volt velem kedves. rólam nincs olyan titok ami árthat nekem, bár nem kellemes dolgok, dehát mindenkinek akad az életébe olyan amire nem büszke
2011. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

sz*rt keverni én is tudnék:d


de nem fogok

2011. aug. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

18:15 vagyok


sztem rólam senki nem tudna olyat mondani amivel ártana..

azt hiszem..


remélem:P

2011. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Egy valakiről tudok valamit, nem csak tönkretehetném de rács mögé is rakhatnám. De mivel előbb utóbb oda is kerül, így nem fáradozok ezzel.

Rólam nincs igazán olyan amivel tönkretehetnének, mert ami lenne azt úgy se mondom el senkinek, bárkiben bízzak is. Ember vagyok, nem hülye, és mivel minden ember egy pletykafészek vagy sz*rkeverő, esetleg úgy adódna a helyzet hogy ellenem fordul valaki, tehet bármit de tönkretenni így nem tudna.

2011. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy átbulizott éjszakán a barátnőm pasija bepróbálkozott nálam, mondta, hogy milyen vonzónak talál, és hogy szeretne velem lefeküdni. Én ellenkeztem, de ő csak mondta és mondta a dolgokat. Hosszas ellenkezés után azt mondta, hogy ez csak egy teszt volt, de nehogy elmondjam a barátnőmnek. Ez kb 4 éve volt, nekik 2 hét múlva lesz az esküvőjük. Mai napig nem tudom, hogy komolyan gondolta-e, vagy tényleg csak egy teszt volt (bár nem értem hogy a tesztnek mi értelme lett volna). Végülis nem mondtam el a barátnőmnek, jobbnak láttam nem bekavarni.
2011. aug. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hát a régi barátnőm szerintem tudna egyet s mást

bár nem az életemet tönkretenni csak ő is szart kavarni

már el is kotyogott néhányat az osztálytársainknak és emiatt egy csomószor közösítettek ki az osztályból ..

2011. aug. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tudnék olyat, egy volt kedves barátnőmről, akit mára már utálok.
2011. aug. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kellemetlenséget tudnék okozni egy-két embernek (de miért is tenném?), de az életük ezzel nem menne tönkre.

Rólam is el lehetne mondani egy bizonyos dolgot, amiből biztos nagyon szarul jönnék ki, de azért az életem nem menne tönkre nekem sem.

2011. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát én is tudok egy jó kis titkot,egy házasságot tehetnék tönkre,a drága exlegjobbarátnőmnek az a szerencséje hogy soha nem járna el a szám.


Rólam senkinek sincs semmilyen infoja,eddig azt hittem túl bizalmatlan vagyok az emberekkel de látom többen vannak igy mint én.

2011. aug. 14. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!