Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan titkod amivel...

Van olyan titkod amivel tönkretehetnél valakit? Rólad van valakinek titka amivel ártani tudna neked?

Figyelt kérdés
2011. aug. 14. 18:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
nekem vannak ilyen titkaim.... és engem nem tehetnének tönkre mert nem mondok magamról semmi olyan nagy titkot... szóval én magamat tudnám tönkre tenni :D
2011. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
47%

nekem is rengeteg titkom van, amivel milliók életét tehetem tönkre.

a tőzsdei hírszerzésnél vagyok :P

2011. aug. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
igen. egy egész család életét tönkretehetném, meg még jópár kapcsolatot. de természetesen nem teszem.
2011. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én tudok valakiről és ő is tud rólam, bár ez afféle nyílt titok. Nem csípjük egymást, így nem is beszélgetünk, de tudjuk nagyon jól, ha az egyik berántja a másikat, akkor mindketten nagyot bukunk, szóval tartjuk a szánkat. :) Ez így igazából inkább vicces szitu, mint gáz, de tudom hogy addig nem fog eljárni a szája, amíg nekem is eljárhat, ő is tudja ezt fordítva, ergo nincs belőle probléma! :)


Amúgy kavarni a kakit én is tudnám pár barátomnál, de azért nevezem őket barátnak, mert soha nem tennék ilyet velük! Rólam szerintem nem igen tudnak olyat, amivel tönkretehetnének, de kavarni tudnának...

2011. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan van amivel másokét igen, de nem akarok beleavatkozni az életükbe. Rólam egy ember tud ilyen igazi titkot (több talán nincs is) de ha elmondaná azzal sem tenné tönkre az életemet:)
2011. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sokakról van ilyen titkom, valószínű pont azért, mert tudják, hogy megtartom. Rólam is van pár embernek ilyen titka, de csak olyanoknak, akikben maximálisan megbízom.
2011. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!