Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy építsem le ezt a kapcsola...

Hogy építsem le ezt a kapcsolatot? Kellemetlen.

Figyelt kérdés

Egy volt iskolatársammal tartom újabban a kapcsolatot,kb.30 év után,először facebook,majd személyesen,nem is lakunk egymástól messze.

Lényeg az,hogy Ő egy 44 éves nő,de szegénykém az az igazi nagyszájú,primitív,szókiforgatós proli,és nekem az ilyenek nagyon nem jönnek be társaságnak.Kellemetlen,mert jószívűnek tűnik,de mintha nyomulna rám egy kicsit,de olyan lekezelően.A facechat-en is néha gáz,ahogy,és amiket ír.

Nem tudom,hogy mondjam meg neki,hogy nem akarom tartani vele a kapcsolatot,vagy egyszerűen ne válaszoljak neki,vagy írjam le üzenetbe?

Nehogy azt gondolja bárki is,hogy finnyás vagyok.Én szakmunkás vagyok,tudom a melósstílust,de ez a nő nem igazán jön be társaságnak a stílusa miatt.És olyan rendetlen a lakása is,meg ilyenek...



2013. jan. 23. 20:03
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja,én 43 F vagyok...
2013. jan. 23. 20:04
 2/2 anonim ***** válasza:

"Légyszíves ne írj ilyet".

Ha elsőre nem tűnik fel, akkor minden mondata után hasonlókat mondj. Ha jószívű, akkor te is kedvesen közöld vele a problémádat, mert meg kell értenie. Ellenkező esetben nem jószívű. :)

2013. jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!