Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Te tartod a kapcsolatot pár...

Te tartod a kapcsolatot pár osztálytársaddal (volt osztálytársaddal) miután már kijártad a sulit?

Figyelt kérdés

2 osztálytársammal jó haverok voltunk.


Az egyiknél elég sokszor voltam, amikor még tartott a suli akkor néha áthívott hozzájuk. Ismertem a szüleit, testvéreit. Kb 20 km-re lakik tőlem.


A másik srác párszor volt nálunk, elmentünk buliba, volt hogy egyik hétvégén csak úgy kiruccantunk. Ő 30km-re lakik. Én 2szer voltam nála, nem ismerem a családját se.

Ő soha nem hívott buliba de ő volt velünk( gyerekkori haverokkal) bulizni.


Mi 3-an jó haverok voltunk.



Már vége a sulinak, elballagtunk.

2 hete volt egy buli amire ez a 2 haverom ment de engem nem hívtak. Nem esett túl jól megmondom őszintén.

Végülis elmentem egy ismerősömmel.

Beszéltünk róla buli előtt 2 nappal h én is ott leszek, felhívtak mikor odaértem és elmentem velük inni, bulizni.


Érdekes, buli előtti nap nem jutott eszükbe h mondják h menjek velük, csak buli napján?

Vajon miért nem barátkoznak velem úgy mint ahogy ők ketten egymással?


2012. aug. 24. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
általános iskolából, 2 lánnyal és egy fiúval tartottam, tartom a kapcsolatot. A fiúval tavaly összevesztem vele már nem beszélek. A két lány közül az egyikkel havi szinten beszélünk, a másikkal konkrétan nem szoktuk keresni egymást, de valahogy mindig összetalálkozunk véletlen, aztán leállunk beszélgetni olyankor. Középiskolából 4 lánnyal tartom rendszeresen a kapcsolatot,,, van akivel naponta, van akivel hetente beszélek.
2012. aug. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!