Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártál már az osztálytársaddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már az osztálytársaddal?

Figyelt kérdés
Idén kerültem középsuliba és az egyik fiúval nagyon kijövök.Az utalásai alapján akar velem járni.Csak az a gond h én még nem jártam soha az osztálytársammal.Valahogy nem tudom elképzelni,h pl smárolás közbe az osztály zöme minket nézne és rólunk beszélne :S
2009. okt. 26. 22:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van az osztályunkban egy pár, akik már lassan 3 éve együtt vannak. Nem smároltak az osztályban, és ott nem is nagyon kellene. Amúgy amíg nem vagytok szerelmesek én nem mennék bele a dologba, és az elején is titkolnám az osztály elől. Sok sikert!:-)
2009. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

jártam...

de nem lett jó vége ugyvolt h már 2 éve osztálytársak nagyon jo barátok aztán most nyáron összejött mind ketten többet éreztünk azthittem nagyon sokáig fog tartani de tévedtem szakitott ésa barátságnak is vége és hidd el az angyon szörnyű hogy egy osztályban vagy vele és ha szakit és te még mindig szereted akkor ott szenvedsz vagy forditva is.... de nem akarlak lebeszélni éeltem legszebb ideje volt az a 2 hónap

te döntesz ;)

és az osztálytársakkal ne foglalkozz az a legkevesebb ....

2009. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem ajánlom? Azért mert, ha szétmentek, akkor állandóan látnod kell, nekem egy egész évembe telt mire túltettem magam a csajon.
2009. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt ilyen. De volt több esetben is példa rá, hogy ilyen volt anno az osztályunkban. nem lett belőle botrány, vagy hasonló. Természetesnek vettük. Persze volt, hogy egymást simogatták, esetleg szelíden csókolóztak, mégsem volt az, hogy megbámultuk őket vagy ilyesmi (pláne nem kibeszélni). Ha meg beszólnak, hát ne foglalkozz velük! Mondjuk legrosszabb esetben ez úgy egy-két hétig téma, aztán megszokják. De nálunk egyáltalán nem volt "ciki", még ennyi ideig sem.


20/F

2009. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Énis jártam már oszt.társsal.

És maga volt a szenvedés!!!:S

Igaz az a mondás, hogy házinyúlra nem lövünk! (sztem)

Amugy szerintem lehetetlen eltitkolni, egyszer úgyis kiderül...

2009. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
második vagyok szerintem nem kell titkolni főleg ha már idősebbek vagytok akkor már elég érettek de ha meg nem akkor 1-2 hétig tényleg téma aztán ugyis megszokják és nem fog senkit se zavarni...anyi h azért nem kell minden szünetbe a szájába logni mondjuk
2009. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen,sőt még most is vele vagyok:D

2 éve vagyunk együtt.Az osztályban nem titkoltuk.:D

Egy csomó órán mellettem ül.:D sosem szoktunk veszekedni.

Mi lesz*rtuk,hogy ki mit mond és pont ezért nem is beszéltek rólunk:D Ha meg néznek...Hát nézzenek...azért van a szemük:D:D:D

2009. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen jartam 8. elötti nyari szünetben jöttünk össze és félévig birtuk... ő volt elötte a legjobb baratom... és az a masik félév borzalmas volt... minden oran mellette ülni... de nem ment... megpróbaltuk 2x is de akkor sem...
2009. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
jártam:D de nem volt vmi hosszú, konkrétan 3 nap XD azóta is mindig eszembe jutnak a volt ofőm szavai: Házi nyúlra nem lövünk:D (bár most is van egy o.társam aki bejön, de nem közeledek inkább) nekem is vannak olyan o.társaim akik már lassan 3. éve vannak együtt:) tehát te tudod:D ne az osztály határozza meg a döntéseidet, hanem te:D
2009. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szia!


Igen jártam/ok vele, általános iskola 8. osztályában jöttünk össze, és még mindig vele vagyok, hamarosan végzünk az egyetemen is.


Mi jól kijöttünk akkor is, most is. Beszéltek rólunk, és ha találkozik velük valamelyikőnk nem az az első kérdés "hogy vagy?", hanem hogy együtt vagyunk-e még. Na, ez az egyedüli kellemetlen része. :D

2009. okt. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!