Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feldobnál egy 4 éves kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feldobnál egy 4 éves kapcsolatot egy másik pasiért akivel anno fél évig jártál?

Figyelt kérdés
Jobban kötődöm az exhez mint a jelenlegihez... A szívem az ex felé húz... Az eszem a jelenlegihez.
2011. márc. 14. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

ha jól tudom, a szerelem szívügy. nem észügy.

vagy tévedek?

2011. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Részletesebben vázolom: Az exem szebb lányok tucatjait ismeri, tuti megcsalna, élvezi ha hergel és idegesíthet. Ronda pasi, nem tartom vonzónak. Sőt olykor egyenesen irritál. A jelenlegi egy férfi. Széles a válla, jó az ágyban (szebb és kellemesebb a pénisze), korrekt ember, béke kedvelő, nem csalna meg soha, szeret engem és tisztel, megbecsül. Valamiért azt érzem, hogy visszamennék az exhez ha csak 1 hétre is de mennék... Undorító vagyok, de nem fogom megtenni. Hű maradok de érdekelne, hogy csak én vagyok ilyen vagy sok más ember igazat ad nekem?
2011. márc. 14. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is éreztem már így, bár nem exhez akartam visszamenni, hanem másik pasihoz el. Nem éri meg, ne csináld. Főleg ha az exed, és tudod, hogy nem jó. De az érzés mással is előfordul, hidd el.

19/N

2011. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
képes lennél egy szép és kellemes péniszt elhagyni egy hétre is?? Nem hinném, hogy sokan éreztek már ilyet.
2011. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hátttt. biztos vagyok abban, hogy most is a barátaival van. Vasárnap este úgy beivott, hogy 2x hányt otthon. Elvileg felnőtt huszonéves komoly ember aki dolgozik. Nem hiszem, hogy gyökeresen megváltozna miattam...
2011. márc. 14. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Ribanc!
2011. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bogeyman válasza:
Én 8 éves kapcsolatot hagytam magam mögött a jelenlegi páromért. És megérte sokkal boldogabb vagyok mint az exemmel. Szerintem tedd azt amint a szíved diktál.
2011. márc. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én fiú létemre azt tudom csak mondani, hogy sose keressünk új kapcsolatot a régiben. A múlt elmúlt, nem véletlenül ért véget. Egyáltalán ne érezd magad kellemetlenül, mert ez bárkivel megeshet, - de azért a jelenlegi párodnak el ne mondd - lehet, hogy épp kalandra vágy, talán kissé ellaposodott a mostani kapcsolatod, és ezt az állóvizet fel kéne kavarni valamilyen jó dologgal, amely neked is és a párodnak is tetszik. Remélem segítettem!
2011. márc. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!