Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki, ha egy pasi szolizik?

Ciki, ha egy pasi szolizik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Nekem jót tesz a bőrömnek azért járok, nem pedig metroszexuális megfontolásból.
2013. jún. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Még nőnek is az.
2013. jún. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem ciki, felénk sokan járnak.
2013. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyos társaságokban ciki, bizonyosban nem. Nem merem leírni, hogy melyik társaság milyen, mert még én leszek a rossz, hogy van véleményem :D

De aki szerint nem ciki, az elmondaná, miért jó? Csajnál sem értem a szolit. Legalábbis nekem egy csaj ugyanúgy tetszik hófehéren, mint barnán.

2013. jún. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
60%

Ha pasiknak akarsz tetszeni nyugodtan jár szolizni.. mint az előbbiekben írtak nekik bejön:DD de ha inkább lányoknak akkor ne tedd! :)

18/L

2013. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem nem ciki, ha nem viszi túlzásba, néha én is meglepődök, egyszer láttam egy legalább 55 év feletti férfit, hogy szolizott.


18/L

2013. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Igen, nagyon ciki. Ugyanez a hajfestés/hajvasalás, a mellig kivágott pólók, mindennemű rózsaszín ruhadarab, stb..
2013. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
nem ciki. kit érdekel, hogy milyen körökben az vagy nem az. ha akarsz, menj. öcsém is szolizik néha, nagyon keveset, mert egyébként tejfehér a bőre. így van egy kis színe, de meg nem mondanád, hogy szoliban járt. egyébként abszolút hetero, csak ez nála hozzátartozik a férfi szépségápoláshoz.
2013. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látszik a szavazatokból a színvonal.
2013. szept. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!