Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Honnan jöttek rá, hogy nem...

Honnan jöttek rá, hogy nem vagyok odavalósi?

Figyelt kérdés

Átlagos, 20 éves srác vagyok. Kazahsztánban és Oroszországban voltam rokonéknál, akik üzleti úton voltak, és meghívtak.


Bementem sok kisebb boltba, főleg Kazahsztánban, de meg se szólaltam, már úgy jöttek oda (barátságosan), hogy "ugye te biztos nem vagy idevalósi. honnan jöttél? hogy vagy?"


Pedig se Kazahsztánban, se Oroszországban nem láttam különbéget az emberek között. Nem mindegyik kazahnak húzott mongolidos a szeme....

de Oroszországban is egyből leesett mindenkinek.


Átlagosan öltözködök, sima fehér bőröm van, nem barna.

Meg sem szólaltam, már akkor tudták.



Csak érdekelne, mert kíváncsi vagyok. Vajon honnan jöhettek rá? Mert rákérdezni nem kérdeztem rá sajnos.



2013. jún. 15. 23:25
1 2
 11/11 mustafa33 ***** válasza:
100%

Jerevánban történt meg velem, hogy a buszon egy néni valamit kérdezett örményül, én nem értettem és oroszul válaszoltam. Erre ő éktelen sipítozásal nekem esett ♫8rményül. Csak a stílusból és hanglejtésből tudtam, hoghy csúnyán szid. Még meg is cibált. Annyit sejtettem, hogy azért szid mert nem értettem mit mond, mert a szidásba mindig ismételgette amit mondtam: nye panyimáju. Elég veszélyesnek kezdett alakulni, az emberek a pártján voltak. Kérdeztem egy fiút oroszul, hogy mit mond a néni? Azt mondta, azért szid, mert nem akarom érteni a szüleim nyelvét és orosz lettem. Erre megmutatam a néninek az útlevelem, ekkor elcsendesedett és hátra somfordált. Kérdeztem a fiút miből gondolta, hogy ♫8rmény vagyok?

Azt mondta, hogy azért mert bajuszom van és fekete bársony ing volt rajtam oroszlános felvarróval a karján. Ezt ott csak az örmények viselik és az oroszok nem.

És ez 1981-ben történt a SZU-ban!

Szóval egy ruhadarb is elárul.

2013. jún. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!