Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy egyszerű kérdés: A drágább...

Egy egyszerű kérdés: A drágább vagy az olcsóbb x terméket veszed meg?

Figyelt kérdés

Ez roppant egyszerű kérdés, mégis sok ember úgymond hhülyén van bekötve. Részletek itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..



2013. máj. 21. 18:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
1000 Ft 500 mb/hó mobilnetem van a T-mobilnál. Ezt is megbeszéltük. :)
2013. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Bocsi, 2000 Ft. 1000 Ft a 100 mb.
2013. jún. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
2500 Forint a havi díjad meg plussz 2000 a net használat, ami 500MB a viszonylatban az 1hét alatt elmegy... 2500forint az meg hamar elmegy pár sms meg 60perc aztán annyi. Ez hol éri meg? Ehez elég lenne modnjuk egy 20.000,- telefon is nem kell HI-TECH mindentudó okos telefon...
2013. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Barátom! Nagyon gyerekcipőben jársz okostelefon terén.

[link]

Erről biztos hogy nem hallottál. Ingyen tudsz beszélgetni azokkal akiknek fel van telepítve a telefonjára. Nekem személy szerint a fél telefonkönyvem ezzel hívom. Nagyon népszerű alkalmazás. Interneten keresztül lehet ingyen (4 perc beszélgetés=1 mb a fogyasztása). Gondolj bele 500 mb hány óra beszélgetésre elég!? S ez csak egy program. Ott van a Skype is. 500 mb bőven sok nekem. Böngésző, chat, internethívás, online játék. Erre használom. A YouTubera (ez eszik sokat), meg a Wifit használom. A havi telefonszla mobilnettel (2000 Ft), lebeszélhető 2000 Ft-os havidíjjal, 30 ingyen smsel (jár az előfizetésemhez nagy ritkán éri el így a havi 6000 Forintot. Ez még mindig jobb mint a 15000-20000 havidíjas előfizetés. :)

2013. jún. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Képzeld el hallottam róla! De se egyiket sem használom mert neten keresztül főleg ha az ember úton nem igazán szeret olyanokkal játszani, hogy szétkapcsol, mert gyenge az internet, vagy éppen rossz a hang és sorolhatnám. Az előbbi írásból kitűnően látszik, hogy igaziból nem használód ki az okostelefont! Jah igen játszol rajt, ingyen telefonálsz és ha találsz valahol ingyen wifit akkor megy a youtube... Ezekért tényleg érdemes venni 100ezer forintos telefont!! Szerintem ha netezel, hírportálokat olvasol, levelezel azzal simán elmegy 1-1,5 GB.
2013. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Visszavonom a gyerekcipőt. Te pólyás cipőben jársz. Akármit írok neked semmi se jó. A vége mindig ugyanaz, megcáfolom. Most utoljára teszem. Belefáradtam az örökös elégedettlenségedbe. A mobilinternet mára elég jóle van fedve ma Magyarországon. Saját wifim van otthon. Nem kell keresni. Vedd a fáradtságot s hasonlítsd össze egy 39000 Ftos telefont egy 100000 Ftossal a neten és/vagy a boltban. Inkább a boltban. Látszólag nagyon nem vágod/azaz te nem használod ki az okostelefon számtalan funkcióját. Pár különbség a drága és olcsóbb telefon között: minél nagyobb kijelző, annál drágább (mint a tv), super amoled kijelző (rákeresel szépen!), 2 giga RAM (brutális sebesség), 4 magos processzor (megabrutális sebesség), fejlettebb operációs rendszer (nem mindegy hogy a gépeden Windows 95 vagy Windows 7 fut, nem de?)...stb.. A wifiről még annyit, hogy szinte minden kávézóban van ingyen. Az okostelefont te teszed okossá! (Play áruház). Ha kevesled a mobilnetet, 2500 Ft/1 giga/hó. Még mindig olcsóbb, mint a 15000-20000 Ftos előfizetés. Örvendtem.
2013. jún. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim válasza:
Ostoba vagy..... majd a 300percet is hozza szamolhatnad! Vedd eszre az embernek nem azert kell okostelefon, hogy tudjon facebookozni, meg jatszogatni ahogy Te irtad, hanem hogy dolgozni tudjon vele! Hiaba is mondom olyan embernek aki kb 13-14eves anyuci apuci penzen eleskodik aztan a suliba veri magat, hogy milyen hiper-szuper telefonja van es szunetben zenet hallgat rola... HUHA ez am a tudas gratulalok hozza :)))
2013. jún. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem hallottál még szórakoztató technikáról? Nevezz meg csak 3 munkát, ahova feltétlenül okostelefon szükséges!
2013. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim válasza:
Hozzászólnék! Milyen kedves tőled, hogy ennyire felbecsülöd egy gyerek agyát! 100x okosabb, mint te! Az ilyen emberek, mint te vagy ritka buták és irigyek. Mindenbe belekötsz. Igazuk van. Hárman vagyunk ellened.
2013. jún. 4. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Olyan szinten a holdon élsz, hogy hihetetlen. Nem beszélek még 100 percet sem/hó. A te beteg felfogásod szerint a számítógépet is csak munkára lehet/szokták használni. Irigy vagy azokra kiknek van okostelefonjuk 100000 Ft értékben. Inkább arra költsék, mint drogra. Megmondtam, hogy kötekekedni fogsz. Te beteg vagy. A provokáció nyugtat megy. Menj orvoshoz!
2013. jún. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!