Feljelenthetem?

Figyelt kérdés

Az egyik férfi azt írta a levelében,nem üt meg nőt,de engem megverne.Vagy inkább nem mert annyit kapna értem mint egy rendes emberért.

Ha valaki ilyet ír feljelenthető?

Az is feljelenthető aki valakit kétszínűnek,ribinek nevez?


2013. ápr. 27. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Feljelentheted de felesleges mert semmi nem fog történni.
2013. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Uristen.. Nezz mar szet egy picit a neten. Ha mindenki feljelentene ezert egy masikat, a rendorok mar azt sem tudnak melyik esettel foglalkozzanak. Felesleges feljelenteni ezert barkit is, kirohognenek.
2013. ápr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Papírod van, ceruzád van, miért ne jelentsd fel ?
2013. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát azt írta, hogy nem verne meg. Hol itt a fenyegetés, mi lenne a feljelentés tárgya?

A két jelző pedig a véleménye, szerintem a hitelrontás sem állna meg, mivel ezt neked mondta, nem pedig terjesztette.

A kérdésed alapján ostoba vagy, de ez csak a véleményem, lehet, hogy tévedek. :)

2013. ápr. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!