Feljelenthetem emiatt?

Figyelt kérdés
A párom (megjegyzem, jogosan gyanakszik arra, hogy van valakim), DE! személyiségi jogaimat sértette meg azzal, hogy beállittatta a telefonszolgáltatónál azt, hogy minden tőlem kimenő és hozzám bejövő sms-t el tudjon olvasni. Feljelenthetem emiatt? Hogyan tudom bebizonyitani? Nincs nálam semmilyen papir, szerződés, hisz ő kötötte.
2012. aug. 30. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Kinek a nevére kötötte a szerződést?
2012. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ebben biztos vagy? Szerintem ilyet nem állíthat be a szolgáltatónál.
2012. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ha te megcsalod akkor szerintem meg is érdemled.
2012. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, hogy ki kit csalt meg. Ahhoz senkinek semmi joga, hogy a telefonomat nézegesse, netán értesitőket kérjen rólam, hogy mikor kivel és mit beszélek, sms-ezek.
2012. aug. 30. 23:47
 5/6 tavol elo ***** válasza:
100%

Ne haragudj nem tudom, hogy ferfi vagy no vagy de eszembe jutott errol egy jo vicc amit magyar oldalon olvastam:


Ha egy no feltekeny jobban nyomoz, minta az FBI es jobban halucinal, mint egy drogos!


Termeszetesen tudom, hogy neked nem vicc, de biztos, hogy ilyen szolgaltatast be lehet allitatni? Nem lehet, hogy csak blofolt es valahogy el tudta olvasni az sms-eket? Igen vannak szemilyesegi jogaid de a parodnak is vannak jogai pl joga van tudni mikor, kivel, mit csinalsz!

2012. aug. 31. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges vagy. Tehát megcsaltad és még te vagy felháborodva, ráadásul még fel is akarod jelenteni?

Semmivel nem tudod bizonyítani és ne is igazán pattogj...

2012. aug. 31. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!