Tudtok tanacsot adni?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok. a tobbiek szerint a legnepszerubb vagyok a suliban. sok ismerosom es haverom es baratom van ez igaz. de az osztalyomban van egy lany aki feltekeny ram es nap mint nap megjegyzeseket tesz a ruhammra a hajamra es a zenei izlesemre... tehat mimdenre beszol. mar nagyon megelegeltem es szeretnek tanacsot kerni valami utos beszolast. vagy barmit amivel eszhez terithetnem. koszi mindenkinek:)

2013. ápr. 23. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne szólogass be semmit, mert gondolom téged nem nagyon hat meg a dolog, de ha most neki beszólsz valami keményet, könnyen lelki bajai lehetnek(vagy már vannak, és csak egy lapáttal rátennél). Főleg, ha nincs sok barátja. Inkább hagyd, majd ráhagyja, ha látja hogy nem reagálsz rá. Amúgy megkérdezhetem, hogy hogy öltözködsz és milyen zenét hallgatsz? :)
2013. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsot. egy darabig en is igy vtam vele de mar tullepett egy hatart. elektronikus zenet es rappet hallgatok(afrojack mr. busta) oltozkodesem noies, elonyos stilusos divatos csinos. szoval semmi primitiv es kihivo!
2013. ápr. 23. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáltál már barátkozni vele? Én is hasonló voltam, mint amilyen ő lehetett (persze nem szólogattam be senkinek, mert az már durva, de a véleményem megvolt), és nekem nagyon jól esett volna, ha az a valaki odajött volna normálisan beszélgetni, barátkozni. Megváltozott volna róla a véleményem :)
2013. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
en probaltam nyitni fele ugyanugy mint ahogy a tobbi ember fele is. volt egy ido amikor nagyon joban voltunk aztan elkezdett engem meregetni es furkalni. es eljutott ide.
2013. ápr. 23. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami alapja csak van. Beszélj vele négyszemközt, hogy mi romlott el köztetek :) Ha teljesen hajthatatlan, akkor ne vedd figyelembe továbbra sem, de ne bántsd meg, mert az csak téged minősítene. 14 éves vagy, gondolom hetedikes, vagy nyolcadikos. Ha hetedikes vagy egy évet még kibírsz valahogy, ha pedig nyolcadikos, már csak 2 hónap :)
2013. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsokat. negyszemkozt beszelek vele mindenkepp. az "romlott el" koztunk h elkezdett engem kibeszelni, utana a szememre hanyta h milyen elviselhetetlen vagyok (pedig egy rossz szavam se volt hozza) es h megvaltoztam. ezen elgondolkoztam mert ez is egy visszajelzes de en nem igy gondoltames a barataim se. azota duli fuli a csaj..:D
2013. ápr. 23. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát... azért én szurkolok :)
2013. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
am koszonom a tanacsokat
2013. ápr. 23. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!